Apple Mac mini i5 1.4GHz/4GB/500GB/IntelHD/OS X MGEM2CS/A

MGEM2CS/A

Apple

Skladom v eshope

Cena: 521,77 € s DPH

Doprava zadarmo!

Parametre

Kapacita disku500GB
Kapacita pamäte4GB
Typ pamäteDDR3
Rada procesoraIntel Core i5

Detaily

Spoločnosť Apple stvorila dokonalý iMac mini i5. Štýlový a kompaktný počítač APPLE iMac mini i5 sa vyznačuje jedinečnou výbavou a jednoduchým ovládaním pre najjednoduchšie možné používanie. Jeho malé rozmery 197x197x36 (ŠxVxH) a hmotnosť 1.19 kg nemajú na výkon žiadny dopad. Práve naopak, sú znakom moderného, výkonného hardvéru a maximálne využitej plochy. Jeho elegantné, malé hliníkové telo budete môcť položiť kamkoľvek, pretože vďaka neutrálnemu bielemu dizajnu vašu domácnosť príjemne osvieži a nezaberie veľa miesta. Spoľahnite sa na nový, moderný iMac mini i5.

 

Túžili ste po výkonnom procesore? Tak už viac nemusíte hľadať! Dokonalý iMac mini i5 funguje vďaka dvojjadrovému procesoru Intel Core i5 z radu Intel Haswell. Ten vyniká zvýšeným výkonom a pri súčasnej nízkej spotrebe elektrickej energie. APPLE iMac mini i5 disponuje aj Fusion Drive, vďaka ktorému dostanete veľký pevný disk s výkonným flashovým úložiskom. Takže úlohy a prácu zvláda bravúrne rýchlo a efektívne.

 

A to ešte nie je všetko! Konečne bude váš hardvér naplno využitý, vďaka intuitívnemu a ľahko používateľnému OS X Yosemite, ktorý má elegantný dizajn a ktorý obsahuje vylepšenia vašich najviac používaných aplikácií. Mac mini umožňuje skvelú spoluprácu s iOS zariadeniami a taktiež disponuje i Bluetooth, čítačkou pamäťových kariet a napájacím káblom. APPLE iMac mini i5 od spoločnosti Apple čaká len na vás!

 

Procesor

1.4GHz dual-core Intel Core i5 with 3MB L3 cache, Turbo Boost až 2,7 GHz

Počet jadier procesora: 2

Passmark:

 

Pamäť

4GB DDR3

Frekvencia pamäti [MHz]: 1 600

500GB HDD, 5400 Rpm

 

Optická mechanika

nie je

 

Zobrazenie a grafika

Grafická karta: Intel HD Graphics

 

Sieť a komunikácia

Bluetooth: Áno

Typ sieťovej karty: GLAN, WLAN

Wi-Fi štandardy: a, ac, b, g, n

 

Rozhranie / porty

HDMI: 1x

Počet portov USB 3.0: 4x

Thunderbolt 2: 2x

 

Operačný systém

OS X Yosemite

 

Doplnky

Čítačka pamäťových kariet: Áno

iPhoto, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers, Keynote, Maps, iBooks, Safari, Mail, FaceTime, Messages, Calendar, Contacts, Reminders, Time Machine, Photo Booth, iTunes, Game Center, Preview, Notes, Mac App Store

 

Fyzické charakteristiky a napájanie

Klasifikácia: mini PC

Podľa využitia: Domácnosti

Maximálny výkon zdroja [W]: 85

Výška [mm]: 36

Šírka [mm]: 197

Hĺbka [mm]: 197

Hmotnosť [kg]: 1,19

Podobné produkty