Apple Mac mini i5 2.8GHz/8G/1TFD/OS X MGEQ2CS/A

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v našej ponuke.

Viac detailov

MGEQ2CS/A

Apple

Parametre

Kapacita disku1TB
Kapacita operačnej pamäte8GB
Typ pamäteDDR3
Rada procesoraIntel Core i5

Detaily

Spoločnosť Apple stvorila dokonalý iMac mini i5. Štýlový a kompaktný počítač APPLE iMac mini i5 sa vyznačuje jedinečnou výbavou a jednoduchým ovládaním pre najjednoduchšie možné používanie. Jeho malé rozmery 197x197x36 (ŠxVxH) a hmotnosť 1.19 kg nemajú na výkon žiadny dopad. Práve naopak, sú znakom moderného, výkonného hardvéru a maximálne využitej plochy. Jeho elegantné, malé hliníkové telo budete môcť položiť kamkoľvek, pretože vďaka neutrálnemu bielemu dizajnu vašu domácnosť príjemne osvieži a nezaberie veľa miesta. Spoľahnite sa na nový, moderný iMac mini i5.

 

Túžili ste po výkonnom procesore? Tak už viac nemusíte hľadať! Dokonalý iMac mini i5 funguje vďaka dvojjadrovému procesoru Intel Core i5 z radu Intel Haswell. Ten vyniká zvýšeným výkonom a pri súčasnej nízkej spotrebe elektrickej energie. APPLE iMac mini i5 disponuje aj Fusion Drive, vďaka ktorému dostanete veľký pevný disk s výkonným flashovým úložiskom. Takže úlohy a prácu zvláda bravúrne rýchlo a efektívne.

 

A to ešte nie je všetko! Konečne bude váš hardvér naplno využitý, vďaka intuitívnemu a ľahko používateľnému OS X Yosemite, ktorý má elegantný dizajn a ktorý obsahuje vylepšenia vašich najviac používaných aplikácií. Mac mini umožňuje skvelú spoluprácu s iOS zariadeniami a taktiež disponuje i Bluetooth, čítačkou pamäťových kariet a napájacím káblom. APPLE iMac mini i5 od spoločnosti Apple čaká len na vás!

 

Procesor

2.8GHz dual-core Intel Core i5 with 3MB shared L3 cache, Turbo Boost až 3,3 GHz

Počet jadier procesora: 2

Passmark:

 

Pamäť

8GB DDR3

Frekvencia pamäti [MHz]: 1 600

1 TB FusionDrive

 

Optická mechanika

nie je

 

Zobrazenie a grafika

Grafická karta: Intel HD Graphics

 

Sieť a komunikácia

Bluetooth: Áno

Typ sieťovej karty: GLAN, WLAN

Wi-Fi štandardy: a, ac, b, g, n

 

Rozhranie / porty

HDMI: 1x

Počet portov USB 3.0: 4x

Thunderbolt 2: 2x

 

Operačný systém

OS X Yosemite

 

Doplnky

Čítačka pamäťových kariet: Áno

iPhoto, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers, Keynote, Maps, iBooks, Safari, Mail, FaceTime, Messages, Calendar, Contacts, Reminders, Time Machine, Photo Booth, iTunes, Game Center, Preview, Notes, Mac App Store

 

Fyzické charakteristiky a napájanie

Klasifikácia: mini PC

Podľa využitia: Domácnosti

Maximálny výkon zdroja [W]: 85

Výška [mm]: 36

Šírka [mm]: 197

Hĺbka [mm]: 197

Hmotnosť [kg]: 1,19

Podobné produkty