ASUS ZenPAD C 7.0 Z170C-1B019A Zväčšiť

ASUS ZenPAD C 7.0 Z170C-1B019A

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v našej ponuke.

Viac detailov

Z170C-1B019A

ASUS

Detaily

Nový rad tabletov ZenPad z dielní ASUSu vám prináša spojenie nevšedného štýlu dizajnu Zen, vynikajúce funkčnosti, vysokého výkonu a rady moderných technológií pre každodennú prácu i zábavu. Tablet ASUS ZenPad C 7.0 je základným modelom rady, a napriek tomu vás dokáže osloviť zaujímavou kombináciou výkonu, výbavy a ceny. Prichádza s radom mnohých vylepšení a funkcií nového používateľského rozhrania ASUS ženu.

 

Konštrukcia ASUS ZenPad C 7.0 so sebou nesie moderné vplyvy a jednoduchý, čistý vzhľad, ktorý dodáva tabletu nádych elegancie. So svojimi čistými líniami, lešteným kovovým pásikom na ráme a textúrou imitujúce kožu prináša rafinovaný štýl pre každý deň. Tieto prvky sú inšpirované filozofiou designu Zen vyžarujúce harmonickú krásu, funkčnosť a silu.

 

Zažite excelentné obrazovej podaní exkluzívna vizuálne technológie ASUS VisualMaster, ktorá v sebe snúbi výhody IPS displeja a firemných vylepšenia TruVivd, Bluelight Filter a Splendid. Kombináciou hardvér a softvér pre optimalizáciu všetkých aspektov zobrazenie je dosiahnutý neuveriteľne realistický zážitok zo sledovania. Získate tak dokonalý obraz pre hranie hier, sledovanie filmov, prezeranie fotoalbumov, prezentácií a surfovanie po internete.

 

Tablet je vybavený výkonným 4 jadrovým procesorom Intel Atom x3-C3200. Procesor spoločne s dostatočne veľkou operačnou pamäťou a výkonnou grafickou kartou umožňujú plynulé prechádzanie internetu, spúšťanie aplikácií, prehrávanie videa vo vysokom rozlíšení a taktiež hranie náročných hier.

 

Parametre a špecifikácie:

 

Procesor

Intel? Atom? x3-C3200 Quad Core, 64-bit

Počet jadier: 4

Operačný systém

 

Operačný systém

Google Android 5.0

 

Displej

Rozlíšenie displeja: 1024 x 600 (WSVGA)

Uhlopriečka displeja ["]: 7

Typ displeja: TFT IPS

 

Úložisko

Veľkosti úložného priestoru (súčet) [GB]: 16

Čítačka pamäťových kariet: Áno

Externý pamäťový slot max. [GB]: 64

 

Operačná pamäť

Veľkosť operačnej pamäte [GB]: 1

Typ pamäte: DDR3

 

Komunikácia

Bluetooth: Áno

Webkamera: Áno

GPS: Áno

Typ sieťovej karty: WLAN

Wi-Fi štandardy: b, g, n

 

Výstupy

USB: Áno

Audio výstup: Ano

 

Batéria

Predpokladaná doba výdrže (hodiny) "až": 8

 

Rozmery / Hmotnosť

Hmotnosť [kg]: 0,26

Šírka [mm]: 108

Výška [mm]: 8,4

Hĺbka [mm]: 189

 

Kategórie produktu

Podobné produkty