CARNEO Combo A9400 Navigácia + Kamera do auta

A9400

Carneo

Skladom v eshope


Do 24 hod. po objednaní tovaru

Cena: 186,98 € s DPH

Doprava zadarmo!

Detaily

Zariadenie Carneo combo A9400 v sebe spája viacero unikátnych riešení v jednom ako GPS navigáciu, autokameru so záznamom jazdy, FM transmiter (vysielač) , mobilnú aplikáciu s možnosťou online sledovania diania okolo vášho vozidla vďaka pripojeniu prostredníctvom 3G siete alebo WiFi. Zariadenie funguje na platforme Android, takže Vám umožňuje využívať všetky Vaše aplikácie priamo na zariadení Carneo combo A9400 a jednoducho a prehľadne ich ovládať prostredníctvom dotykového širokouhlého displeju s veľkosťou uhlopriečky 17cm.

 

GPS navigácia

Kliknutím na tlačidlo "Navigácia", vstúpite do navigačného rozhrania.

Ak máte nainštalovaných viac ako jednu navigačnú aplikáciu, zobrazí sa Vám zoznam nainštalovaných navigačných aplikácií. Máte možnosť použiť akúkoľvek navigačnú aplikáciu podporujúcu systém Android, vrátane predinštalovanej Google maps.

 

DVR Kamera

pomocou zabudovanej prednej Full HD kamery sa automaticky zaznamenáva a ukladá dianie pred Vašim vozidlom, po pripojení zadnej kamery zariadenie umožňuje robiť záznam aj v duálnom režime. Zobrazuje časový vodoznak a ikonu, ktorá vyjadruje stav uzamknutia záznamu v prípade detekcie kolízie, takýto záznam nebude premazaný.

 

Pri používaní zadnej kamery, zariadenie automaticky po zaradení spiatočky zobrazí náhľad zadnej kamery aj s pomocnými čiarami pre cúvanie.

 

FM Transmiter

vysielač umožňuje prehrávanie audio záznamov zo zariadenia priamo na audio sústave Vášho vozidla.

 

Parkovací mód

automaticky spustí nahrávanie ak zariadenie zaznamená pohyb pred vozidlom alebo G senzor zaregistruje otras vozidla, pokiaľ je vozidlo zaparkované.

 

Multimediálny prehrávač

prehrávajte vašu obľúbenú hudbu alebo videá uložené v zariadení alebo online z internetu priamo vo Vašom aute.

 

WiFi/3G konektivita

buďte online prostredníctvom vloženia 3G dátovej SIM karty alebo prostredníctvom WiFi pripojenia.

 

Vzdialené monitorovanie vozidla

majte prehľad o Vašom vozidle , kdekoľvek sa nachádzate. Prostredníctvom mobilnej aplikácie Car Assist dostanete do Vášho mobilu fotku a krátke video v prípade kolíznej situácie Vášho vozidla, informáciu v prípade naštartovania vozidla alebo ak G senzor zaznamená otras. Takisto Vám umožňuje zaznamenať a prezerať trasu vozidla na mape vrátane jeho aktuálneho pohybu v reálnom čase.

 

Základné parametre

Operačný Systém: Android 5.0

Procesor: ARM A7 Quad 1.3Ghz

GPU:Mali400 Mp2

RAM/ROM:1G DDR3 16G

Slot pre SD kartu: max. 32G

Veľkosť obrazovky: 6.86 palca IPS

Rozlíšenie LCD: 1280*RGB*480

Kontrast: 500

Bluetooth Handsfree

WiFi: 2.4G, 802.11b/g/n

Dotyková obrazovka: G+G Multi-dotykové LCD

Batéria: li-Polymer Batéria, 3.7V/900mAh

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mapové podklady nie sú súčasťou dodávky. Máte možnosť použiť akúkoľvek platenú alebo bezplatnú navigačnú aplikáciu podporujúcu systém Android. V prípade použitia aplikácie vyžadujúcej online pripojenia na internet, je nutnosť pripojiť zariadenie na internet a to buď vložením dátovej 3G SIM karty priamo do zariadenia, alebo spárovaním zariadenia s Vašim mobilným telefónom prostredníctvom Wifi. V prípade online pripojenia Vám môžu byť účtované poplatky od Vášho telekomunikačného operátora.

 

Zadná ? cúvacia kamera nie je súčasťou dodávky. Máte možnosť je zakúpiť dodatočne.

 

V prípade online pripojenia Vám môžu byť účtované poplatky od Vášho telekomunikačného operátora.

Podobné produkty