CARNEO Smart hodinky Guard Kid 8588006167092

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v našej ponuke.

Viac detailov

8588006167092

Carneo

Detaily

Náramkové hodinky pre deti

Hodinky s GPS CARNEO GUARD KID pre deti sú úžasnou novinkou navrhnutou pre bezpečie a ochranu vašich detí. Sú určené predovšetkým pre deti predškolského veku, prípadne pre deti prvého stupňa ZŠ. Vďaka hodinkám s GPS získate dokonalý prehľad o tom, či vaše dieťa v poriadku dorazilo do školy či krúžku. Naviac môžete kedykoľvek zavolať alebo zaslať hlasovú správu.

 

Dlhá výdrž na plné nabitie

Hodinky sú vybavené Li-Pol batériou a čipom s veľmi nízkou spotrebou. V stand-by režime dosahuje výdrž až 96 hodín. V závislosti na vyťaženia hodiniek však pri bežnom nosení vydržia hodinky 2 - 3 dni. O nízkom stave batérie budete včas informovaní prostredníctvom push notifikácia v mobilnej aplikácii.

 

Odposluch a GEO fence

Hodinky s GPS sú vybavené mikrofónom, ktorý umožňuje odpočúvať jeho okolie. Stačí z vášho mobilného telefónu zavolať na číslo SIM karty vnútri lokátora, a ihneď môžete počúvať. GEO fence funkcia umožňuje nastaviť bezpečné lokality, kde sa hodinky môžu vyskytovať. Pri opustení bezpečnej zóny budete upozornený.

 

Sledovanie pomocou mobilnej aplikácie

Sledovanie pomocou mobilnej aplikácie je jednoduché a efektívne. Aplikácia umožňuje zobraziť aktuálnu polohu, aj históriu pohybu vo zvolenom dátume. Aplikácia je kompatibilná so systémami Android aj iOS.

 

-         Detské hodinky s GPS

-         Sledovanie a história polohy

-         Ovládanie cez aplikáciu v smartfóne

-         Možnosť skrytého odpočúvania, obojstranná komunikácia

-         Upozornenie pri zložení hodiniek z ruky

-         SOS tlačidlo, telefónny zoznam

-         Odosielanie hlasových správ do hodiniek

-         Vodeodolné prevedenie

Podobné produkty