CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 0,5m O0944.0,5 Zväčšiť

CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 0,5m O0944.0,5

O0944.0,5

CNS Network

Na objednávku

Cena: 13,46 € s DPH

Detaily

Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 0,5 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio


Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2
Length: 0.5
Jacket: yellow
Plug: SC/APC green

Kábel pre Orange a Magio

Podobné produkty