CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 15m O0944.15 Zväčšiť

CNS opt. simplex patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 15m O0944.15

O0944.15

CNS Network

Skladom v eshope


Do 24 hod. po objednaní tovaru

Cena: 22,10 € s DPH

Detaily

Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 0,5 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio


Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2
Length: 15
Jacket: yellow
Plug: SC/APC green

Kábel pre Orange a Magio

Zákazníci si taktiež zakúpili

Podobné produkty