Creative OUTLIER Air SE (Sport Edition), Bluetooth slúchadlá do uší v nabíjacej kazete 51EF0830AA001

Dostupnosť: Skladom v eshope

Na predajni: Do 24 hod. po objednaní tovaru

Cena s DPH: 52,79 €

51EF0830AA001
Creative
Výdrž, ktorá nesklame!
Outlier Air vynikajú mimoriadnou výdržou batérie, ktorá poskytuje 10 hodín na jedno nabitie. Spolu s dvoma nabíjacími cyklami na kompaktnom a ľahkom nabíjacom puzdre máte celkovo k dispozícii neuveriteľných 30 hodín počúvania. Outlier Air sú vybavené Bluetooth 5.0, ktoré spotrebujú menej elektrickej energie a majú väčšiu výdrž, ktorá jednoducho predčí ostatných konkurentov.
Navyše je Bluetooth 5.0 dvakrát výkonnejšie ako Bluetooth 4.2. Vďaka najnovšiemu čipu Qualcomm® QCC302x si budú môcť používatelia užiť lepšiu konektivitu spojenú s vyrovnaným a neprerušovaným počúvaním hudby spolu s ďalšími pokročilými funkciami ako sú Qualcomm aptX ™ audio a Qualcomm TrueWireless ™ Stereo Plus.
Spolu s kodekom Qualcomm aptX ™ a kodekom AAC, môžete očakávať bohatú a vylepšenú kvalitu zvuku a skvelý zvukový zážitok.

Komfort a pohodlie
Oulier Air sú odolné voči vode a potu so stupňom ochrany IPX5. Sú špeciálne navrhnuté pre tých čo sú často na cestách a nadšencov aktívneho životného štýlu. So svojimi ergonomickými a jedinečne navrhnutými slúchadlami sa nosia pohodlne po celý deň.

Vlastnosti
10 hodín na jedno nabitie; celkový čas prehrávania až 30 hodín
Bluetooth 5.0, nízka spotreba energie s aptX a AAC
5.6mm graphene driver diaphragm
Stupeň ochrany IPX5 - odolné voči vode a potu
Siri and Google Assistant kompatibilita
Creative
51EF0830AA001