Creative - Sound Blaster Audigy RX PCI-Express 70SB155000001

Dostupnosť: Skladom v eshope

Na predajni: Do 24 hod. po objednaní tovaru

Cena s DPH: 61,44 €

70SB155000001
Creative

Creative -  Sound Blaster Audigy RX PCI-Express

 

Zvuková karta Sound Blaster Audigy Rx prináša vysoko kvalitný viackanálový 7.1 priestorový zvuk a hardwarovo podporované efekty EAX. Súčasťou karty je aj sada softvéru umožňujúce úplnú úpravu zvukových nahrávok. Nahraďte podpriemernú kvalitu integrovanej zvukovej karty vysoko kvalitným zvukom Sound Blaster.

 

Sound Blaster Audigy Rx je vybavená čipovou sadou Creative E-MU, ktorá je navrhnutá ako hardvérový základ pre efekty EAX (Environmental Audio Extensions) a poskytuje vynikajúcu zvukové efekty, bez nutnosti väčšieho zaťaženia systému. To zaručuje konzistentný výkon bez poklesu pre spracovanie.

 

So špeciálnou aplikáciou Sound Blaster Audigy Rx Control Panel budete mať nastavenie zvukovej karty vždy pod plnou kontrolou. Vylepšíte si tak zvukovú kvalitu filmov, hier i hudby veľmi jednoduchým ťahaním posuvníka, presne ako Vám vyhovuje.

 

Sound Blaster Audigy Rx obsahuje 24bitový 192kHz digitálne-analógový prevodník, ktorý umožní počúvať hudbu bez spracovania pri vysokej rýchlosti dátového toku bez skreslenia. Ponúka výkonný slúchadlový zosilňovač s impedanciou 600 ohm pre najnáročnejšie slúchadlá. Odstup signál šum SNR je tiež na vynikajúcej hodnote 106 dB. Vďaka podpore ovládačov ASIO (Audio Stream Input / Output) je vynikajúcim riešením pre vysoko kvalitné zvukové nahrávky s nízkou latenciou.

 

Parametre a špecifikácie:

 

Parametre

Zbernica: PCI Express x1

Maximálna dostupná konfigurácia reproduktorov: 7,1

Prevodníky A / D a D / A [bitov]: 24

Maximálna vzorkovacia frekvencia [KHz]: 96

Odstup signál / šum [dB]: 106

Creative
70SB155000001