Creative - Sound Blaster E1, zosilovac sluchatiek 70SB160000001

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v našej ponuke.

Pozrite si podobné produkty v rovnakej kategórii.

70SB160000001
Creative

Creative Sound Blaster E1, zosilovac sluchatiek

 

Zakúpte si slúchadlá podľa vašich predstáv a neobracajte sa na kvalitu zvukovej karty v počítači. To Vám pomôže vyriešiť tento externý zosilňovač, ktorý dovoľuje pripojiť slúchadlá s impedanciou až 600 ohmov, ktoré zodpovedajú štúdiovej kvalite. Vďaka tomu Vám tento drobný výrobok prinesie zvuk plný detailov vo vysokom rozlíšení.

 

S externým zosilňovačom získate veľmi kvalitný nástroj pre Váš počúvanie na cestách s extra kvalitou 106dB, ktorá je na rozdiel od bežného odstupu signálu od šumu 90dB, na ďaleko vyššej úrovni.

 

Dlhé hranie alebo počúvanie obľúbeného seriálu aj hudby možno získať zakúpením tohto externého zosilňovača, ktorý má na jedno nabitie výdrž maximálne až 25 hodín. A to všetko vo veľmi vysokej zvukovej kvalite.

 

Hmotnosť prístroja je len 25 gramov a vďaka tomu ho budete môcť brať kamkoľvek sebou na cesty. Rozmery tiež nie sú nijako veľké a tak ho môžete umiestniť do vašej vrecká, alebo prichytiť napríklad k taške alebo odevu. Je to veľký pokrok oproti predchádzajúcim zosilňovačom, ktoré nebolo možné, tak ľahko prenášať.

 

Parametre a špecifikácie:

 

Parametre

Zbernice: USB 2.0

Maximálna dostupná konfigurácia reproduktorov: 2

Prevodníky A / D a D / A [bitov]: 24

Maximálna vzorkovacia frekvencia [KHz]: 44,1

Odstup signál / šum [dB]: 106

Creative
70SB160000001