Creative SOUND BLASTER Omni Surround 5.1 70SB156000002

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v našej ponuke.

Pozrite si podobné produkty v rovnakej kategórii.

70SB156000002
Creative

Zvuková karta Sound Blaster Omni Surround 5.1 je ideálny pre každého, kto požaduje vyššiu kvalitu zvuku proti existujúcej integrovanej karte počítača alebo notebooku. Prichádza vybavená technológiou SBX Pre Studio, ktorá poskytuje maximálnu kvalitu zvuku 5.1 pre vaše filmy, hudbu a hry. Nahraďte podpriemernú kvalitu integrovanej zvukovej karty vysoko kvalitným zvukom Sound Blaster.

 

So špeciálnou aplikáciou Sound Blaster Omni Control Panel budete mať nastavenie SBX Pre Studio vždy pod plnou kontrolou. Vylepšíte si tak zvukovú kvalitu filmov na svojom počítači alebo notebooku veľmi jednoduchým ťahaním posuvníka, presne ako Vám vyhovuje.

 

Zvuková karta obsahuje tiež vstavaný duálny smerový mikrofón, ktorý umožňuje sústrediť citlivosť mikrofónu na hlas užívateľa a potlačiť hluk okolia. S mikrofónom s technológiou CrystalVoice získate špičkovú kvalitu hlasu pre nahrávanie a komunikáciu.

 

Zvuková karta Sound Blaster Audigy Fx je vybavená technológiou SBX Pre Studio a ponúka výkonný slúchadlový zosilňovač s impedanciou 600 ohm pre najnáročnejších slúchadlá. Odstup signál šum SNR dosahuje v tomto prípade pekné hodnoty 100 dB. Možnosti pripojenia ponúka: Line Out: 2 x RCA jack (Front Out) 1 x 3.5mm (Rear L / R) 1 x 3.5mm (C / Sub), Vstup pre mikrofón 1x 3,5 mm konektor, Vstup: 1x 3, 5mm konektor, Optický výstup: 1x TOSLINK.

Creative
70SB156000002