Cygnett, obal UrbanShield Carbon Fiber pre iPhone 7, karbónové vlákna, čierny CY1968CPURB

Dostupnosť: Skladom v eshope

Na predajni: Do 24 hod. po objednaní tovaru

Cena s DPH: 3,60 €

CY1968CPURB
Cygnett
Prémiový štíhly obal od spoločnosti Cygnett UrbanShield pre iPhone 7 s detailným dizajnom karbónových vlákien ponúka funkčnú a precízne vypracovanú ochranu pre Váš iPhone 7. Obal je ideálny pre profesionálov vo firemnej sfére, ktorí ocenia prvotriedny materiál a povrchovú úpravu obalu.
K dispozícii sú 3 farebné úpravy obalu Urban Shield, z ktorých každá disponuje kovovým rámom a diverzifikáciou použitých materiálov povrchovej úpravy od hliníku, cez silikón až po karbónové vlákna.

Vlastnosti
Vonkajší kovový rám a grafický dizajn karbónových vlákien na zadnom kryte obalu nesú atribúty vysokej pevnosti na jednej strane a skutočne nízkej hmotnosti na strane druhej. Verzia UrbanShield Carbon Fiber disponuje efektným dizajnom s vysokým výkonom ideálnym pre používateľov, ktorí ocenia prvotriednu kvalitu a elegantný vzhľad.
Obal UrbanShield v sebe kombinuje krásny dizajn s prémiovými povrchovými materiálmi v triede Slimline Protection definovanej značkou Cygnett, ktorá ponúka určitú ochranu vážho iPhone 7 pred poškriabaním a poškodením pri bežných pádoch a otrasoch. Každá verzia disponuje kovovým rámom a diverzifikáciou použitých materiálov povrchovej úpravy od hliníku, cez silikón až po karbónové vlákna. UrbanShield ponúka obal pre každého, kto ocení štíhle a zároveň štýlové príslušenstvo k Vášmu iPhone 7 s pridanou úrovňou ochrany.

Kompatibilita
iPhone 7
iPhone 7 s aplikovanou ochranou displeja "RealCurve 3D" od spoločnosti CygnettCygnett
CY1968CPURB