ENERMAX D.F Pressure UCDFP12P case cooler

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v našej ponuke.

Viac detailov

UCDFP12P

Enermax

Detaily

D. F. Pressure bol navrhnutý špeciálne pre použitie na CPU chladičoch a radiátoroch, aby dosiahol už pri nízkych otáčkach významne vyšší statický tlak než obyčajné ventilátory.

Použitie vysoko kvalitných, tepelne odolných komponentov umožňuje prevádzku za vysokých teplôt (až do 85 ° C). Patentovaná technológia DFR umožňuje D. F. Pressure automaticky odstrániť prach z lopatiek ventilátora. Po spustení PC sa ventilátor otáča na plnú rýchlosť v opačnom smere a odstranuje tak všetok prach. Potom sa vráti späť do normálneho prevádzkového režimu.

 

Vďaka funkcii APS ("Nastaviteľná najvyššia rýchlosť") môžete zvoliť rozsah otáčok DF Pressure na troch úrovniach: ultra tichý režim (800 až 1000 RPM), tichý režim (800 - 1500 RPM) a režim výkonu (800 -2000 RPM). Týmto spôsobom môže používateľ zvoliť dokonalú rovnováhu medzi chladiacim výkonom a hlučnosťou podľa potreby svojho systému. V rámci zvoleného prevádzkového režimu je rýchlosť automaticky riadená regulátorom PWM na základnej doske. D. F. Pressure je založený na druhej generácii patentovaného Twister ložiska so životnosťou 160.000 hodín MTBF.

Podobné produkty