ESET HOME SECURITY Premium 20xx 2zar/1rok ESET HS PREMIUM_2/1

Dostupnosť: Skladom v eshope

Na predajni: Do 24 hod. po objednaní tovaru

Cena s DPH: 48,60 €

ESET HS PREMIUM_2/1
ESET

Popis

Proaktívny antivírus  proti všetkým typom malwaru vrátane vírusov, trójskych koní, červov a spywaru.

 

Funkcia anti-phishing  blokuje stránky, ktoré sa snažia odcudziť vaše osobné údaje, aby sa zabránilo krádeži identity a zneužitiu vašich osobných údajov.

 

Ochrana proti ransomware  blokuje škodlivý softvér, ktorý sa pokúša vás odpojiť od vašich údajov a požaduje výkupné.

 

Správa zariadení  zabraňuje neoprávnenému kopírovaniu súkromných dát do externého zariadenia.

 

Umelá inteligencia  zabudovaná do našej ochrany detekuje pokročilý, doposiaľ nevidený malware a zároveň má minimálny vplyv na výkon zariadenia.

 

Plynulé aktualizácie produktov  zaisťujú, že budete môcť využívať nové technológie ochrany, akonáhle budú k dispozícii, čím si zaistíte vysokú úroveň zabezpečenia po celú dobu používania.

 

Ochrana bankovníctva a zabezpečený webový prehliadač

Bezpečné bankovníctvo - Zabezpečený režim prehliadačov ponúka automatickú ochranu online bankovníctva a prístupu k webovým kryptopeňaženkám. Komunikácia medzi klávesnicou a prehliadačom je tiež šifrovaná, čo zaisťuje bezpečnejšie transakcie a ochranu pred keyloggermi.

 

Bezpečné prehliadanie webu - Ochráňte svoje online aktivity pomocou zabezpečeného režimu prehliadača. Táto funkcia ponúka ďalšiu vrstvu ochrany, ktorá chráni pred malwarom, keyloggermi a ďalšími typmi digitálnych hrozieb. Je automaticky aktivovaná pre všetky kompatibilné prehliadače. 

 

Rozšírenie pre ochranu súkromia a zabezpečenie prehliadača  - Optimalizovaný výkon vyhľadávania a lepšia ochrana pred online podvodmi. Zahŕňa:

 

Bezpečné vyhľadávanie, ktoré vám pomôže ľahko rozlíšiť medzi bezpečnými a nebezpečnými výsledkami vyhľadávania.

Nástroj  Vyčistenie prehliadača  vyčistí dáta prehliadača na vyžiadanie alebo automaticky, čím redukuje vašu digitálnu stopu a optimalizuje efektivitu prehliadača.

 

Kontrola nastavenia webových stránok - kontrola alebo blokovanie povolených webových notifikácií, ktoré môžu interagovať so systémom, aj keď sú webové stránky zatvorené. Táto funkcia je k dispozícii iba v pláne Ultimate.

 

Vyčistenie metadát  pre ochranu vašich osobných údajov odstránením metadát z obrázkov nahraných do prehliadača.

*Funkcia Vyčistenie metadát je k dispozícii iba pre tarifu Ultimate.

 

Ochrana súkromia

Ochrana webovej kamery  neustále sleduje všetky aplikácie spustené v počítači a zisťuje, ktoré z nich sa snažia používať webovú kameru. Upozorní vás na akýkoľvek neoprávnený prístup k webovej kamere a umožní vám ich zablokovať.

Ochrana proti útokom hrubou silou  blokuje útoky, ktoré sa pokúšajú uhádnuť vaše heslo a získať prístup k vašim účtom zadaním veľkého množstva skôr prelomených hesiel - ide o jednu z najčastejších metód, ktorú hackeri používajú na krádežu hesiel.

 

Mobilná ochrana  je rozšírená o anti-phishing (SMS phishing), ktorý skenuje prichádzajúce SMS správy a upozorňuje na nebezpečné odkazy.

 

Rodičovská kontrola  umožňuje blokovať nežiaduci webový obsah podľa kategórií alebo jednotlivých webových stránok, aby boli vaše deti na internete v bezpečí.

 

Brána firewall  zaisťuje bezpečnosť používania verejnej siete Wi-Fi tým, že udržuje vaše zariadenie mimo dosahu ostatných užívateľov a potenciálne infikovaných zariadení. Nevyhnutné pre cestovanie a prácu na diaľku.

 

Strážca siete  blokuje hrozby z vašej siete Wi-Fi tým, že chráni domáci router a ukazuje, kto je k nemu pripojený.

Kompletná platforma pre správu zabezpečenia

 

Jednoduchá inštalácia, jednoduché zdieľanie  s rodinou a jednoduchá kontrola stavu zabezpečenia vašej domácnosti pomocou  bezplatnej aplikácie ESET HOME

 

Rýchla inštalácia  podľa jednoduchého návodu. Každý, kto vie otvoriť e-mail a kliknúť na tlačidlo, je schopný nainštalovať ESET.

 

K licencii môžete kedykoľvek pridať ďalšie zariadenia.  Flexibilné licencovanie zaistí, že aj vaše najnovšie zariadenia budú chránené pred online hrozbami.

 

Ľahko spravujte a zdieľajte  ochranu s rodinou a priateľmi. Majte vždy plnú kontrolu nad tým, kto vaša licencia používa.

Informácie o vašej bezpečnosti máte vždy po ruke. Skontrolujte stav zabezpečenia  svojej domácnosti a prijímajte  dôležité bezpečnostné upozornenia  prostredníctvom mobilnej aplikácie.

 

KĽÚČOVÉ FUNKCIE PRE WINDOWS:

Zabezpečení: Antivirus a Antispyware, Ochrana proti ransomware, Technologie Intel Threat Detection , Pokročilé strojové učenie, ESET SysInspector, Ochrana proti útokom hrubou silou, Firewall, funkcia ESET LiveGuard  iba v edícii  PREMIUM

Súkromie a identita : Anti-phishing, Ochrana bankovníctva a platieb, Bezpečné prehliadanie webu, Secure Data iba v edícii  PREMIUM , Správca hesiel   iba v edícii PREMIUM , Vyčistenie metadát iba v edícii  ULTIMATE,  Prehľad nastavenia webových stránok iba v edícii  ULTIMATE , Neobmedzená VPN  iba v edícii  ULTIMATE 

Ochrana chytré domácnosti: Platforma ESET HOME , Rodičovská kontrola, Strážca siete, Ochrana webkamery, Anti-Theft, Herný režim

 

KĽÚČOVÉ FUNKCIE PRE MACOS:

Zabezpečenie : Antivirus a Antispyware, Webová a e-mailová ochrana, Kontrola výmenných médií, Firewall, Bez spomalenia systému

Súkromie a identita : Anti-phishing, Správca hesiel  iba v edícii PREMIUM , Neobmedzená VPN  iba v edícii  ULTIMATE

Ochrana chytré domácnosti: Platforma ESET HOME , Rodičovská kontrola, Strážca siete

 

KĽÚČOVÉ FUNKCIE PRE ANDROID:

Zabezpečenie : Antivirus a Antispyware, Adware Detector, Kontrola pri nabíjaní, Bezpečnostný prehľad, Strážca siete

Súkromie a identita : Anti-phishing, Ochrana platieb, Zámok aplikácie, Filter hovorov, Správca hesiel  iba v edícii  PREMIUM , Neobmedzená VPN  iba v edícii  ULTIMATE

Ochrana inteligentnej domácnosti : Sledovanie polohy zariadenia, Vytvorenie snímok neoprávnenej osoby, Kontaktné informácie pre prípad strateného zariadenia, Ochrana SIM karty

 

KĽÚČOVÉ FUNKCIE PRE IOS:

Súkromie a identita: Správca hesiel  iba v edícii PREMIUM , Neobmedzená VPN  iba v edícii   ULTIMATE

Ochrana chytré domácnosti: Platforma ESET HOME