Euro-2100TE Zväčšiť

Euro-2100TE

euro2100te

Elcom

Nový produkt

Skladom na predajni

Cena: 462,42 € s DPH

Doprava zadarmo!

Detaily

Obsah balenia

  • podrobný používateľský manuál
  • certifikát podľa zákona č. 289/2008 Z. z.
  • záručný list
  • 1 ks termo pásky
  • adaptér

Nový rozmer spokojnosti


Fiškálna pokladnica Euro-2100 je určená pre všetkých moderných obchodníkov, ktorí svoj úspech a rýchly rast opierajú o špičkové technológie a spokojného zákazníka. Poskytuje obchodníkom možnosť riadiť obchodnú prevádzku ešte efektívnejšie.

Pokladnica spĺňa všetky požiadavky zákona č.289/2008 Z. z. o používaní elektronickej registračnej pokladnice v znení neskorších predpisov.

Zákazník v centre pozornosti


Na zabezpečenie podrobnejších a hlavne čitateľnejších informácií o nákupe je pokladnica vybavená prehľadným, otočným a výsuvným displejom s veľkými písmenami a číslicami.

Informačné centrum pre zákazníka


Vynikajúci displej s 36 znakmi poskytuje tri rôzne informácie o nákupe naraz.

Prehľadný alfanumerický displej


Veľký, unikátny LCD alfanumerický displej s dvoma farbami a dvoma veľkosťami znakov pre lepšiu prehľadnosť zobrazovaných údajov.

Najnovšia technológia "Black Mask"


Na zlepšenie kontrastu a čitateľnosti obidvoch displejov Euro-2100 využíva špičkovú technológiu „Black Mask“ s čiernym podkladom.

Odolné klávesnice


Základná klávesnica má príjemný nízky zdvih a vydrží až 15 krát viac stlačení ako bežná klávesnica. Má 33 klávesov a je programovateľná.

Rozšírená klávesnica je dotyková a má 36 plne programovateľných klávesov a mimoriadne jednoduchú výmenu popisiek.

Komunikačné rozhrania


Vysoký výkon samotnej pokladnice je znásobený vynikajúcimi komunikačnými schopnosťami. Je to prvá pokladnica s moderným USB v strednej triede pokladníc.

Voliteľný Ethernet umožňuje flexibilné sieťovanie rôznych typov pokladníc, čím je možné ušetriť množstvo finančných prostriedkov.

Pokladňa umožňuje pripojiť rôzne externé zariadenia ako skener čiarových kódov, váhu a zásuvku.

Komfortná a stabilná poloha


Euro-2100 poskytuje plný komfort pre sediacu aj stojacu obsluhu výškovou nastaviteľnosťou celej pokladnice.

Stabilitu pokladnice zabezpečujú predné fixačné nožičky, ktoré zabraňujú jej posúvaniu, či pádu z peňažnej zásuvky alebo predajného pultu.

Rýchla výmena pásky a kvalitná tlačiareň


Pokladňa používa termo pásku so šírkou 57mm s maximálnym návinom 55 mm.

Obsluhu už nebude trápiť ani obtiažna výmena pások, pretože pre Euro-2100 bol vyvinutý neuveriteľne jednoduchý spôsob výmeny pásky, ktorý výrazne skráti zbytočné prestoje pokladničného miesta.

Na tlač sa používa spoľahlivá termo tlačiareň. Termo (tepelná) tlač je rýchlejšia, tichšia, spoľahlivejšia a lacnejšia ako ihličková (maticová). Má až 25 násobne dlhšiu životnosť ako ihličková tlačiareň, čo predstavuje približne 25 miliónov vytlačených riadkov. Rýchlosť termo tlače je až 4-krát vyššia ako u ihličkových tlačiarní. Nemenej dôležitým faktorom sú náklady. U termo tlačiarní nepotrebujete farbiace kazety, ktoré výrazne predražujú ihličkovú tlač a navyše spôsobujú aj častejšie poruchy.

Rýchlosť tlače je 17 riadkov za sekundu.

Elegantné riešenie pripojenia káblov


Celkový vynikajúci dizajn pokladnice a celého predajného miesta nenarúša ani spleť sivých, nekonečných káblov. Konektory a káble sú síce nevyhnutné, ale v pokladnici Euro-2100 môžu byť umiestnené decentne a to dokonca tromi spôsobmi podľa potrieb prevádzky.

Zabudovaná kalkulačka na dosah prsta


Skvelým pomocníkom pre obsluhu je veľmi požadovaná funkcia „Magic Button“, čo je špeciálny kláves na priamy vstup do režimu kalkulačka, dokonca aj počas účtovania.

Kontrola bankoviek priamo v pokladnici


Voliteľný zabudovaný UV modul na kontrolu pravosti bankoviek zníži náklady a nepríjemnosti pre obchodníka aj obsluhu.

Povinné príslušenstvo


Podľa zákona je podnikateľ povinný mať na predajnom mieste okrem pokladne aj knihu ERP a komunikačný kábel. Odporúčame si toto príslušenstvo zakúpiť spolu s pokladňou.

Súvisiace produkty

Podobné produkty