PC skrinka EUROCASE MC8107 Microtower bez zdroja cierna

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v našej ponuke.

Viac detailov

MC8107

Eurocase

Detaily

Eurocase Microtower MC 810 je štíhla počítačová skriňa, elegantného čierneho prevedení, ktorá si nárokuje minimum priestoru. Svojich priaznivcov si nájde medzi užívateľmi, ktorým záleží na dokonalom, modernom vzhľade a malých rozmerov.

 

Pre umiestnenie optických mechaník je tu k dispozícii jedna 5.25 "pozície. Pre pevný disk je možné použiť ďalšie skrytú 3.5" pozíciu.

 

Na chladenie slúži 80 mm ventilátor na hornej strane skrine, ktorý zabezpečí nasávanie okolitého chladného vzduchu. Pre rozširujúce karty skriňa disponuje až štyrmi nízkoprofilovými sloty, je teda vhodná pre micro ATX základné dosky. Horný panel samozrejme ponúka USB rozhranie a audio vstup na mikrofón a výstup na slúchadlá. Ponúka sa aj možnosť osadiť voliteľnú čítačku pamäťových kariet.

 

Skriňa má rozmery 380 x 95 x 285mm a je určená pre základnú dosku formátu micro ATX. Skriňa je dodávaná bez napájacieho zdroja, aby si mohol užívateľ sám vyprať zdroj podľa potrieb navrhovanej zostavy. Použiť je možné SFX zdroje s rozmermi 125 x 63.5 x 100mm. Podstavec skrine je odnímateľný, skriňa sa dá využiť ako desktop.

 

Parametre a špecifikácie:

 

Základné parametre

Druh PC skrinky: Microtower

Počet interných 3,5 "pozícií: 1x

Počet externých 5,25 "pozícií: 1x

Počet pozícií pre karty: 4x

Podporované formáty základných dosiek: Micro-ATX

 

Napájanie

Druh napájacieho zdroja: SFX

Bez zdroja: Áno

 

Konektory

USB konektory: Áno

Audio konektory: Áno

 

Chladenie

Počet pozícií na ventilátory: 1x

Počet ventilátorov mimo zdroja: 1x

 

Veľkosť

Rozmery skrine: 380 x 95 x 285

Podobné produkty