EUROCASE ML 9206 Monster II Gaming ATX bez zdroja ML9206

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v našej ponuke.

Viac detailov

ML9206

Eurocase

Detaily

Spoločnosť Eurocase je už niekoľko rokov známym výrobcom počítačových skríň a medzi svoje nové prírastky si zaradila aj skriňa pomerne nevšedného vzhľadu s označením ML 9206 Monster II. Tento model sa skvele hodí pre hráčov aj užívateľov, ktorí si potrpia na dokonalý dizajn a chcú sa s ním pochváliť napríklad svojim priateľom.

 

Eurocase ML 9206 Monster II je veľmi elegantný MiddleTower skriňa. Svojich priaznivcov si nájde medzi užívateľmi, ktorým nejde len o veľký priestor pre rozšírenie, ale predovšetkým tým, ktorým záleží na elegantnom vzhľade. Moderný dizajn je umocnený modrým podsvietením ventilátorov na čelnej a bočnej strane skrine. Skriňa ponúka jeden modro podsvietený 120 mm ventilátor vpredu a jeden modro podsvietené 220 mm ventilátory v bočnici. Rozšíriť skriňa je možné ešte o jeden 120 mm ventilátor na zadnej a hornej strane skrine. Chladiča možno ľubovoľne vypnúť pomocou štvorice horných vypínačov. Pre chladenie procesora možno okrem boxovaného chladiča využiť aj vodné chladenie, pre ktoré sú tu prítomné špeciálne inštalačné otvory.

 

Skriňa je určená pre ľubovoľnú základnú dosku formátu ATX. Pre rozširujúce karty skriňa disponuje až siedmimi sloty. U skrine máme k dispozícii štyri externé 5,25 "pozície s tlmiacimi podložkami pre uchytenie mechanik. Ďalej je možné použiť jednu externé 3.5" pozíciu so SATA konektorom umiestnenou na hornej strane pod odsuvným dvierkami. Vnútri skrine je dostatok priestoru pre inštaláciu piatich 3.5 "pevných diskov.

 

Určite oceníte 2x USB 2.0, 2x USB 3.0 a HD audio konektory vyvedené na hornom paneli, ktoré umožňujú pohodlné a jednoduché pripojenie najrôznejších periférií ako sú napríklad pevné disky, flash disky, klávesnice, myši, slúchadlá, mikrofón a mnoho ďalších zariadení.

 

Skriňa má rozmery 450 x 185 x 490 mm a je dodávaná bez ATX napájacieho zdroja, ktorý je k nej možné prikúpiť a zvoliť výkon, ktorý Vám bude sedieť na mieru vášho počítača.

 

Parametre a špecifikácie:

 

Základné parametre

Druh PC skrine: MiddleTower

Počet interných 3,5 "pozícií: 5

Počet externých 5,25 "pozícií: 4

Počet eSATA konektorov: 1

Počet pozícií pre karty: 7

Podporované formáty základných dosiek: ATX

 

Napájanie

Druh napájacieho zdroja: ATX

Bez zdroja: Áno

 

Konektory

USB 3.0: 2x

USB 2.0: 2x

Audio konektory: 2x

eSATA: Ano

 

Chladenie

Počet pozícií na ventilátory: 4

Počet ventilátorov mimo zdroje: 2

 

Špeciálne parametre

Otvory pre vodné chladenie: Áno

 

Veľkosť

Rozmery skrine: 185 x 450 x 490

Podobné produkty