GARMIN Monitor aktivity VÍVOFIT 4 (S/M) čierny 010-01847-10

010-01847-10

Garmin

Skladom v eshope


Do 24 hod. po objednaní tovaru

Cena: 73,44 € s DPH

Detaily

vívofit 4 stanoví váš denný cieľ v počte krokov a zobrazí prejdené kroky, vzdialenosť, spálené kalórie a čas. Tiež monitoruje váš spánok. Automaticky sa zosynchronizuje s aplikáciou Garmin Connect, kde si ukladáte, plánujete a zdieľate svoj pokrok, súťažíte so svojimi priateľmi, rodinou. Sledovanie minút intenzívnej aktivity vás udrží fit a zlepší vašu kondíciu.

 

Vivofit - Batéria     Váš vívofit 4 nemusíte nabíjať. Je vybavený batériou s výdržou až 1 rok, ktoré stačí jednoducho vymeniť.

Vivofit - Spánok       vívofit 4 monitoruje kvalitu spánku. Následne si štatistiku môžete pozrieť v profile na Garmin Connect alebo priamo na svojom smrartfóne prostredníctvom bezplatnej aplikácie Garmin Connect Mobile.

Vivofit - Kalórie      Sledujte svoj postup k dosiahnutiu vytúženej cieľovej váhy prostredníctvom detailných záznamov kalórií, ktoré ste spálili počas celého dňa, počas fitness aktivít vrátane hodnoty bazálneho metabolizmu. Využite svoje bezplatné konto a aplikáciu MyFitnessPal na sledovanie stravy počas dňa a zobrazte si údaje v aplikácii Garmin Connect. Vďaka prepojeným kontám, si môžete jednoducho porovnať príjem kalórii s počtom kalórii spálených pri používaní zariadenia Garmin.

Vivofit - Cieľ Podľa úrovne vašej aktivity monitor sám priradí osobné a dosiahnuteľné ciele každé ráno. Hneď, ako dosiahnete tieto ciele, automaticky vás monitor posúva k dosiahnutiu nového cieľa na ďalší deň, čím vás postupne vívofit 4 núti zmeniť svoj životný štýl.

vívofit jr. toe-to-toe         Môžete súťažiť so svojimi deťmi vo výzvach Toe-to-Toe, ktoré umožňujú deťom synchronizovať svoj počet krokov s kamarátmi alebo dokonca porovnávať svoje vlastné výzvy a zistiť na konci súťaže na čas, či zvíťazili alebo prekonali svoje vlastné rekordy. A všetky údaje vidia deti priamo na zápästí na svojom vívofit jr. 2.

Vivofit - Čas  Náramok je vyvinutý tak, aby ste ho mohli nosiť 24 hodín denne 7 dní v týždni. Na zápästí máte prehľad nielen o svojich cieľoch a postup pri ich dosahovaní, ale aj o čase. Jednoduchým stlačením tlačidla zmeníte zobrazovanú hodnotu (hodinky, dátum, kroky, denný cieľ, kalórie, prejdená vzdialenosť, srdcový tep). Displej je perfektne čitateľný na priamom slnku aj v tme vďaka podsvieteniu.

Vivofit - Vodotesnosť       S náramkom sa môžete pokojne sprchovať, športovať... Je vodotesný, čiže odolný voči povrchovému namočeniu, potu, blatu...

vívosmart HR - intenzívna aktivita       Monitorujte svoj pokrok v dosahovaní cieľov aeróbnej aktivity, ktoré sú stanovené na základe odporúčaní svetových zdravotníckych organizácií ako American Heart Association, U.S. Centers for Disease Control and Prevention a World Health Organization. Spustením časovača alebo vykonávaním aktivity akcelerometer v náramku identifikuje, že vykonávate fyzicky náročnejšiu aktivitu a zaznamená čas jej trvania.

Vivofit - Pohybový indikátor      Buďte aktívni! K pohybu vás motivuje červená výzva na pohyb spolu so zvukovým upozornením po hodine bez pohybu. Každých 15 minút nečinnosti sa rozsvieti ďalší diel. Stačí sa pár minút poprechádzať a výzva sa stratí.

Vivofit - Bezdrôdová synch        Komplexné informácie o vašom postupe, dosiahnutých cieľoch získate po bezdrôtovej synchronizácii s vaším profilom na Garmin Connect prostredníctvom Bluetooth Smart technológie.

Vívofit - Kroky       vívofit 4 zaznemanáva každý krok. Na displeji vidíte aktuálny počet krokov, koľko krokov ešte zostáva spraviť na splnenie vášho denného cieľa.

vívofit - zvukový alarm    Ak stratíte pojem o čase a dlho sedíte za počítačom, vívofit 4 vás po hodine neaktivity upozorní tónom, aby ste nezabudli, že je čas vstať a hýbať sa.

vívofit - časovač     Už viac nemusíte sledovať čas pred a po skončení fitness aktivity. Stačí spustiť časovač pred začiatkom behu, prechádzky alebo tréningu a po skončení jednoducho časovač zastaviť. Môžete tiež použiť stopky. Vaša aktivita je zaznamenaná a zobrazí sa po synchronizácii v Garmin Connect.

vívofit - podsvietenie       vívofit 4 má vďaka podsvieteniu perfektne čitateľný displej aj v tme.

vívo - move iq        Move IQ automaticky rozlíši aktivity ako chôdza, beh, cyklistika, plávanie a eliptický trenažér bez toho, aby ste museli zapnúť časovať aktivity. Automaticky rozozná zmenu vášho pohybu, takže môžete z chôdze prejsť do behu a automaticky sa zaznamená aktivita, ktorej detailné informácie sa zobrazia v profile na Garmin Connect alebo v mobilnej aplikácii Garmin Connect Mobile app.

 

Základné parametre

Rozmery zariadenia, ŠxVxH:         obvod zápästia 122 - 188 mm

Displej - veľkosť, ŠxV:        11 x 11 mm

Displej - rozlíšenie, ŠxV:     88 x 88 pixelov

Displej - typ: transflektívny, farebný - 8 farieb, MIP

Hmotnosť zariadenia:         25,0 g

Akumulátor - typ:    2 x SR43 (vymeniteľná)

Akumulátor - výdrž (pohotovostný režim):         až do 12 mesiacov

Vodotesnosť: Áno (povrchové plávanie, sprchovanie)

GPS prijímač:          Nie

Automatická synchronizácia s PC: Áno

Garmin Connect kompatibilita:       Áno

Hodinkové funkcie (čas, dátum, budík):    Áno

Prepojenie:    Bluetooth Smart/ ANT+

 

 

Podobné produkty