HDD SEAGATE 8TB 128MB ST8000AS0002 Zväčšiť

HDD SEAGATE 8TB 128MB ST8000AS0002

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v našej ponuke.

Viac detailov

ST8000AS0002

Seagate

Parametre

Kapacita disku8TB
Formát disku3,5"

Detaily

Nový rad pevných diskov Seagate s označením Archive je optimalizovaná pre použitie v cloudových úložiskách, kde je braný ohľad na spoľahlivosť, vysokú kapacitu a nízku spotrebu. Disky rady Archive toto presne ponúka - vysokej kapacity, rozhranie SATA, spoľahlivý výkon pre použitie 24 hodín 7 dní v týždni, nízke náklady na kapacitu vďaka technológii Shingled Magnetic Recording (SMR) a nízku spotrebu s technológiou PowerChoice.

 

Pevné disky 3.5" HDD Seagate Archive sú vďaka svojim obrovským kapacitám ideálny základ pre ukladanie veľkých objemov dát. Tieto vysokokapacitné optimalizované pevné disky ponúka veľmi vysokú hustotu dát na štvorcový stopu.

 

Seagate Archive ponúka spoľahlivý a konzistentný výkon pre cloudové úložisko aj v tých najnáročnejších prostrediach 24 hodín 7 dní v týždni. Prináša tiež vylepšenú efektivitu chladenia a napájania s nízkou spotrebou energie.

 

Pevné disky Seagate z rodiny Archive ponúka rozhranie SATA. V prípade tohto disku bolo použité moderné rozhranie Serial ATA 6 Gb / s, ktoré je však spätne kompatibilné so SATA 3 Gb / s.

 

Parametre a špecifikácie:

 

Parametre

Rozhranie: SATA 6Gb / s

Druh pevného disku: Interný

Formát disku [palce]: 3,5

Kapacita [GB]: 8 192

Rýchlosť otáčania platní [rpm]: 5 900

Vyrovnávacia pamäť [MB]: 128

Rýchlosť čítania [MB / s]: 150

Rýchlosť zápisu [MB / s]: 150

 

Technológia

Technológia pevného disku: Magnetický

Rozmery / Váha

Hmotnosť (g): 780

Kategórie produktu

Podobné produkty