HP Cart 940 Officejet black C4902AE

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v našej ponuke.

Pozrite si podobné produkty v rovnakej kategórii.

C4902AE
HP

Prehľad

Čierne atramentové kazety HP 940 Officejet produkujú s atramentmi HP Officejet čierny text v laserovej kvalite. S pigmentovými atramentmi určenými pre kanceláriu tlačte profesionálne dokumenty na hladký papier.

Funkcie

Získajte obchodné dokumenty v skvelej laserovej kvalite. S pigmentovými atramentmi a papiermi s logom ColorLok tlačte ostrý, sýty čierny text. Vyberte si z cenovo dostupných individuálnych atramentov - každú atramentovú kazetu vymieňajte podľa potreby samostatne.
S pigmentovými atramentmi určenými pre kanceláriu tlačte profesionálne dokumenty na hladký papier, ktoré odolávajú vode a blednutiu1. Archivované výtlačky si uchovajú kvalitu farby celé desaťročia2. Atramenty HP Officejet schnú rýchlejšie na papieroch s logom ColorLok.
Na jednoduchý nákup zásob s HP SureSupply využívajte vhodné výstrahy vyčerpania atramentu. Prezrite si zoznam kaziet, ktoré pasujú do vašej tlačiarni (í) a nakupujte z množstva online zdrojov k3.

Špecifikácie

Farba(y) tlačových kaziet
Čierna
Kompatibilné typy atramentu
Na báze pigmentu
Výdatnosť strán (čiernobiela)
1000 strán*
Počet strán - poznámka pod čiarou
*Približná výťažnosť. Skutočná výťažnosť závisí od tlačiarne a konkrétneho použitia. Bližšie informácie nájdete na webovej stránke http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

Prevádzkové požiadavky

Rozsah prevádzkovej teploty
15 až 35 °C
Rozsah skladovacích teplôt
0 až 40 °C
Skladovacia vlhkosť
od 20 do 80% relatívnej vlhkosti

Rozmery a hmotnosť

Rozmery balenia (š x h x v)
142 x 124 x 40 mm
Hmotnosť balenia
0,091 kg

Čo obsahuje balenie

Záruka

Zaručujeme, že žiadna tlačová kazeta HP, tlačová hlava a príslušné spotrebné materiály počas záručnej doby neobsahujú žiadne chyby materiálu ani spracovania.

Čo je v krabici

Atramentová kazetaHP
C4902AE

Parametre

Typ
Originálny