HP Multifunkcia OfficeJet 7612 G1X85A#A80 Zväčšiť

HP Multifunkcia OfficeJet 7612 G1X85A#A80

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v našej ponuke.

Viac detailov

G1X85A#A80 

HP

Parametre

TlačFarebná

Detaily

HP Multifunkcia OfficeJet 7612 (G1X85A)

 

Tlačiareň HP Officejet 7612 je navrhnutá pre jednoduchú integráciu do existujúceho spravovaného tlačového prostredia s možnosťami na podnikovej úrovni vďaka ovládačom PCL. Poskytuje veľmi úsporná prevádzka s farebnou tlačou v profesionálnej kvalite s veľmi nízkymi nákladmi na stránku. Medzi jej nadštandardné vlastnosti patrí tiež možnosť vzdialenej tlače z mobilných zariadení pomocou riešenia HP ePrint.

 

Tiskárna v sebe integruje aj funkcie kopírky, skenera a dokonca aj faxu. Vďaka tomu budete mať všetko na jednom mieste a nebudete musieť pri vybavovaní kancelárie alebo domácnosti kupovať veľké množstvo prístrojov.

 

Officejet 7612 dosahuje až optimalizovaného rozlíšenia 4800 x 1200 dpi pri farebnom a 600 x 1200 dpi pri čiernobielej tlači. K zvyšovaniu produktivity, šetrenie časom a náklady na papier prispieva tiež podpora automatickej obojstrannej tlače. Vďaka kvalitnému skenera tlačiareň zvláda skenovať dokumenty až o veľkosti A3 na jediný priechod.

 

Tlačiareň využíva jedinečnú službu zvanú ePrint. Jedná sa o technológiu priamej tlače po odoslaní e-mailu na e-mailovú adresu tlačiarne. Príkaz pre tlač tak je možné odoslať z akéhokoľvek telefónu s internetom, z iPadu, notebooku aj počítače bez inštalácie zvláštnych ovládačov či software. Ak chcete začať tlač, odošlite na adresu tejto tlačiarne e-mail s dokumentom, ktorý budete chcieť vytlačiť. Táto služba je veľmi jednoduchá a predovšetkým neprekonateľná - tlačiť možno z pohodlia domova, z kancelárie alebo z akéhokoľvek miesta, odkiaľ pošlite príkaz k tlači.

 

Tlačiť a skenovať môžete aj bez prítomnosti počítača. Na tlačiarni sa nachádza USB host konektor, do ktorého je možné pripojiť flash disky, z ktorých je možné pohodlne tlačiť alebo na ne skenovať Vaše dokumenty. Základné nastavenie prístroja vykonáte pomocou dotykového farebného LCD displeja s uhlopriečkou 6.75 cm. Medzi ďalšie pripojenie patrí prepojenie klasickým USB 2.0 konektorom k jednému počítaču alebo je prístroj možné pripojiť do domácej či firemnej siete prostredníctvom káblového LAN alebo bezdrôtového WiFi rozhranie.

 

Parametre a špecifikácie:

 

Základné vlastnosti

Typ tlačiarne: Atramentová

Technológia tlače: Inkjet

Formát tlačiarne: A3

Rozhranie: RJ-45, USB 2.0, USB host, WiFi

Veľkosť štandardnej pamäte [MB]: 256

Veľkosť maximálnej pamäte [MB]: 256

Spotreba [W]: 27,7

Farebná / Čiernobiela: Farebná

 

Vlastnosti tlače - skenera

Rozlíšenie - čierne normálne [pixelov]: 600 x 1200

Rozlíšenie - farebné normálny [pixelov]: 4800 x 1200

Rýchlosť čiernej tlače - normálny [strán / min]: 15

Rýchlosť farebnej tlače - normálny [strán / min]: 8

Hardvérové ​​rozlíšenie skenera [pixelov]: 1 200

Tlač prvej strany po [sec.]: 15

Odporúčané pracovné využitie [strán za mesiac]: 800

 

Fyzické vlastnosti

Rozmery [mm]: 617 x 297 x 505,1

Hmotnosť v kg: 17,6

 

Užitočné funkcie

Farebná: Áno

Oddelené farebné náplne: Áno

Automatická obojstranná tlač: Áno

Skener: Áno

Ploché prevedenie skenera: Áno

Kopírka: Áno

Fax: Áno

Multifunkčné: Áno

Kategórie produktu

Súvisiace produkty

Podobné produkty