HP originál ink C4874A, No.80, magenta, 175ml, HP DesignJet 1050, C, 1055, C, CM Zväčšiť

HP originál ink C4874A, No.80, magenta, 175ml, HP DesignJet 1050, C, 1055, C, CM

C4874A

HP

Skladom v eshope


Do 24 hod. po objednaní tovaru

Cena: 100,31 € s DPH

Parametre

TypOriginálny

Detaily

Atramentové kazety HP 80 sú určené na použitie s atramentovými kazetami a čistiacimi jednotkami tlačových hláv HP 80 – spolu tvoria modulárny atramentový systém. Atramentové kazety HP 80 sú určené na tlač výtlačkov profesionálnej kvality, ktoré sú vždy ostré a jasné.
Technológia HP Jetexpress so sebou prináša 2,54 cm širokú tlačovú hlavu s 512 tryskami pre najrýchlejšiu a najpresnejšiu tlač v tlačiarňach HP Designjet. Inteligentné funkcie monitorujú hladiny atramentu a vylučujú možnosť jeho neočakávaného minutia.
Pomocou zabudovaných inteligentných funkcií spolupracujú tlačové hlavy HP č. 80 a atramentové kazety s tlačiarňou – výsledkom sú každodenné tlačové výsledky výnimočnej kvality. Čistiaca jednotka tlačovej hlavy predlžuje jej životnosť a zaručuje jej vynikajúcu výkonnosť.
Čierne pigmentové 350 ml atramentové kazety a farebné atramentové 350 ml kazety na báze atramentu pre veľkoobjemovú tlač bez potreby dohľadu. Modulárny atramentový systém umožňuje vymeniť len časť, ktorá sa minula.
Voliteľné 175 ml farebné dye-based atramentové kazety pre menšie a menej časté farebné tlačové úlohy.
Nové zabudované inteligentné čipy umožňujú tlačovým hlavám a atramentovým kazetám HP č. 80 úzko spolupracovať s tlačiarňou – výsledkom sú veľmi precízne čierne a farebné línie a farebne vysokokvalitné farebné zobrazenia, mapy a grafika.
Monitorovanie približnej úrovne atramentu eliminuje nežiadúce výpadky tlače. Ideálna voľba pre veľkoobjemovú tlač na materiál dlhý až 91 m.
Technológia JetExpress prichádza s revolučnou jednopalcovou (2,54 cm) tlačovou hlavou s 512 tryskami – výsledkom je najrýchlejšia a najprecíznejšia tlač v akejkoľvek tlačiarni HP Designjet.

Kategórie produktu

Podobné produkty