Kingston HyperX Savage SSD 240GB SHSS37A/240G

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v našej ponuke.

Viac detailov

SHSS37A/240G

Kingston

Parametre

Kapacita disku240GB
Formát disku2,5"

Detaily

Rad SSD pevných diskov Kingston HyperX Savage je navrhnutá ako extrémne rýchle riešenie s pôsobivým výkonom. Je osadený 4jádrovým 8kanálovým radičom Phison S10 a moderným rozhranie SATA tretej generácie (6Gb / s) s cieľom priniesť zákazníkom výnimočný výkon. HyperX Savage ponúkne dramatické zvýšenie výkonu oproti klasickému pevnému disku.

 

Pevné disky veľkosti 2.5 "neobsahujú žiadne pohyblivé časti, pretože sú tvorené iba NAND flash pamätí (rovnako ako u obľúbených USB flash diskov). Ich ďalšou devízou je tiež využitie moderného SATA III rozhranie. Všetka vaša práca bude oveľa rýchlejší. Štart systému, aplikácií, ukladanie dokumentov alebo vysokorýchlostné prenosy veľkých objemov dát budú znateľne rýchlejšie, než je obvyklé u klasických pevných diskov.

Generácia SSD diskov je tvorená NAND flash pamätí a využíva 4jádrový 8kanálový radič Phison S10. Disk je nárazuodolný, takže pri upgrade notebooku sa nemusíte obávať prenosov. Pretože neobsahuje mechanické časti, je veľmi tichý a nezahrieva sa. S diskom zažijete dramatický nárast výkonu Vášho počítača.

 

Parametre a špecifikácie:

 

Základné parametre

Rozhranie: SATA 6Gb / s

Druh pevného disku: Interný

Formát disku [palce]: 2,5

Kapacita [GB]: 240

Rýchlosť čítania [MB / s]: 560

Rýchlosť zápisu [MB / s]: 510

 

Technológia

Technológia pevného disku: SSD

MLC: Áno

Kategórie produktu

Podobné produkty