MB ASROCK H81M-HDS R2.0

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v našej ponuke.

Viac detailov

H81M-HDS R2.0

ASRock

Parametre

SocketIntel 1150
Formát základnej doskymATX

Detaily

ASROCK predstavil základné dosky s čipovou sadou Intel H81, ktoré sú určené pre procesory Intel 4. generácie pre socket Intel LGA1150. Doska podporuje technológie XFast alebo Full Spike ochranu. Podporuje dostatok USB konektorov a SATA rozhrania.

 

Technológia XFast LAN umožňuje dosiahnuť vyššiu produktivitu, pomôže spravovať priority internetových aplikácií, analyzovať dátové prúdy, dosiahnuť nižšiu latencie v hrách a možnosti sledovať videá v HD kvalite na YouTube a súčasne sťahovať niekoľko súborov. XFast RAM plne optimalizuje pamäť, takže je práca vo Photoshope 5x rýchlejšie ako predtým.

 

Niektoré citlivé digitálne komponenty základnej dosky sú náchylné k prepätiu a nadmerný prúd môže spôsobiť okamžité porušenie dosky. ASRock Full Spike ochrana zahŕňa rôzne technológie, ktoré poškodeniu predchádza. Jednou z nich je ochrana proti prepätiu chrániace dosku pred nadmerným prepätia zo zdroja. Vstavaný čip Realtek LAN je chránený proti náhlemu napätiu spôsobenému bleskom. Komplexné ESD ochrana chráni vstavané porty USB a LAN pred poškodením.

 

Pripojte sa k počítaču z ľubovoľného miesta na svete vďaka funkcii ASRock Cloud. Máte možnosť zapnúť / vypnúť PC, kontrolovať ho na diaľku z iného PC, tabletu alebo smartphone. Prečítajte si poštu, streamujte videá, hudbu a obrázky a obľúbené televízne programy po pripojení k PC.

 

Parametre a špecifikácie:

 

Základné parametre

Pätica: 1150 socket

Čipová sada: Intel H81

Formát základnej dosky: Micro ATX

Podľa využitia: Multimediálny

 

Konektory

Počet konektorov LAN: 1

Počet SATA / eSATA konektorov: 4

HDMI: Áno

DVI: Áno

D-Sub: Áno

Počet portov USB 2.0: 4

Počet portov USB 3.0: 2

 

Radiče

Radič LAN: Áno

Radič USB 2.0: Áno

Radič USB 3.0: Áno

Radič SATA 6 Gb / s: Áno

 

Integrované technológie

Integrované grafické jadro: podľa procesora

 

Zbernica

PCI-E 2.x: Áno

Maximálna rýchlosť zbernice PCI-E: 16

Počet slotov PCI-Express 16x: 1

Počet slotov PCI-Express 1x: 1

Kategórie produktu

Podobné produkty