MICROSOFT Windows Server 2012 Foundation Res EN/CZ 748920-421 Zväčšiť

MICROSOFT Windows Server 2012 Foundation Res EN/CZ 748920-421

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v našej ponuke.

Viac detailov

748920-421

Microsoft

Detaily

Operačný systém Microsoft Windows Server si už dávno vydobyl svoje pevné miesto v podnikovom nasadení. Nová verzia nesúca označenie 2012 R2 Foundation je priamo určená do menšieho podniku s maximálnym počtom 15 užívateľov. Toto cenovo dostupné riešenie dovolí využiť najmodernejšie technológie a vyspelé riešenia skutočne každému. Licenčné obmedzenie sa vzťahuje len na značkové servery HP ProLiant, ktoré disponujú iba jedným fyzickým procesorom. Plusové body začnete počítať okamžite pri migrácii. Nie sú totiž potrebné žiadne klientske licencie (tzv. CAL) a ušetrené finančné prostriedky môžete smerovať do zakúpenia externého disku pre zálohy. Možno použiť len pre jednopäticové servery.

 

Budúcich majiteľov je nutné upozorniť, že edícia Foundation neobsahuje virtualizačný nástroj Hyper-V so smart VPN technológiu Direct Access a nemožno využiť ovládací mód nazvaný Serverové jadro. Systém však s radosťou prevezme úlohu Active Directory, DHCP alebo napríklad aplikačného servera. Zdieľanie tlačiarní, súborov a ich precízne niekoľkovrstvové zabezpečenie je úplnou samozrejmosťou. Riešenie spoločnosti Microsoft vám pomôže optimalizovať informačné technológie, aby ste mohli dosiahnuť plnenie jedinečných potrieb svojej organizácie v plnom rozsahu.

 

-         Určené iba pre: HP ProLiant

-         systém: Microsoft Windows Server 2012 R2 Foundation

 

Typ licencie

OEM, max. 1 CPU, max. 15 užívateľov

Nepodporuje Hyper-V, Direct Access, režim Serverové jadro

 

POZOR. Táto verzia neumožňuje vzdialený terminálový prístup na plochu Remote Desktop Services, predtým tiež Terminal Services.

Podobné produkty