MODECOM SET pre virtuálnu realitu VOLCANO BLAZE VR-MC-BLAZE-SET-VOLCANO

VR-MC-BLAZE-SET-VOLCANO

Modecom

Na objednávku

Cena: 44,56 € s DPH

Detaily

MODECOM VOLCANO BLAZE zapojí aj váš hmat. Vďaka diaľkovému Bluetooth ovládaču, budete môcť kontrolovať každý pohyb vašej postavy. Sada MODECOM VOLCANO BLAZE sa skladá z ochranných okuliarov, diaľkového herného ovládača, ktorý zaručuje interakciu s virtuálnym svetom, a slúchadiel do uší.

 

Set MODECOM VOLCANO BLAZE vám ukáže nový rozmer zábavy. Vďaka okuliarom môžete zažiť nové, nezabudnuteľné pocity vo virtuálnej realite. Potrebujete k tomu len správnu aplikáciu, aby ste mohli sledovať svoj obľúbený horor, sci-fi film alebo komédiu na smartfóne v 3D/VR prostredí.

 

Sada MODECOM VOLCANO BLAZE je produkt, ktorý môže byť užitočný v oblasti vzdelávania. Vďaka technológii VR, môžete ľahko objavovať ťažko prístupné miesta po celom svete. Preskúmajte kvitnúce rastliny a živočíchy v hlbokých moriach, ako by ste tam boli. Pozri si osemtisícovku bez opustenia domova.

 

Použitie sady MODECOM VOLCANO BLAZE je jednoduché a pohodlné. Inštalácia smartphonu je užívateľsky prívetivá, intuitívna a trvá len niekoľko sekúnd.

 

Okuliare

Farba: čierna

Kompatibilita: smartphony s veľkosťou obrazovky medzi 4,5'' - 5,7''

Maximálna veľkosť: 820 mm x 154 mm

Požiadavky: smartphone s gyroskopom

Materiál: ABS plast

 

Gamepad

Farba: čierna

Kompatibilita: smartphony s operačným systémom Android 4.4+

Materiál: pogumované ABS

Bluetooth: 3.0

Pracovná doba: ~ 15h

Akumulátor: 3.7V 140 mAh

Rozsah: ~ 5-6 m

 

Kde si zoženiete hry a aplikácie pre virtuálnu realitu?

Je to veľmi jednoduché - aplikácie a hry pre virtuálnu realitu zoženiete prostredníctvom Google Play. Veľa z nich je dokonca zdarma. Pripravili sme pre vás niekoľko užitočných tipov na aplikácie a hry pri ktorých si zážitok z virtuálnej reality užijete do sýtosti! Titulov pre virtuálnu realitu je samozrejme omnoho viac. Stačí hľadať obsah pre Google Cardboard, alebo s označením VR.

 

?         Nighttime Terror VR Demo

?         VR MoonWalk - virtuálna prechádzka po mesiaci

?         SpaceTerror VR - akčná hra

?         VR Run!

?         The Lost Dungeons VR

?         Shadowgun VR

?         Refugio 3D Space Station

?         Asteroid VR - Virtual Reality

Podobné produkty