Razer Atrox Arcade Stick Xbox One RZ06-01150100-R3M1 Zväčšiť

Razer Atrox Arcade Stick Xbox One RZ06-01150100-R3M1

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v našej ponuke.

Viac detailov

RZ06-01150100-R3M1

Razer

Detaily

Arkádové hranie prešlo dlhú cestu od svojich najslávnejších dní. Je to éra votkaná do hernej histórie, ktorá vydláždila cestu pre inovácie a tiež nám priniesla horkosladkú nostalgiu. Hodiny strávené v arkádovej herni cibrili hráča v každom z nás a každou mincou, ktorú sme do stroja vhodili, každým kombom, ktoré sme predviedli, každým úderom, ktorý sme dostali a každým špeciálnym útokom, ktorý sme na oplátku vykonali sme sa stávali lepším hráčom. A toto všetko vzal Razer do úvahy pri navrhovaní herného zariadenia Razer Atrox Arcade Stick.
Pôvodný Razer Atrox pre Xbox 360 bol postavený na rokoch skúseností z kolektívneho hrania profesionálnych hráčov a Razer komunity. Je to spôsob navrhnutia a vylepšovania k dokonalosti cez nespočet prototypov a rozsiahleho testovania počas beta fáze, ktorý umožňuje vykonať na zariadení Razer Atrox Arcade Stick pokročilé úpravy. Vďaka jednoduchému prístupu do vnútra zariadenia, ku ktorému sa dostanete jednoduchým stlačením tlačidla, sú joystick, všetkých 10 tlačidiel a horný panel plne zameniteľné pre maximálnu prispôsobiteľnosť. A to je len začiatok.

Razer Atrox, ktorý obsahuje originálny Sanwa Denshi hardvér a ergonomické a autentické arkádové rozloženie tlačidiel, predstavuje vrchol presnosti a spoľahlivosti a je dokonalým herným zariadením pre hranie hier na turnajovej úrovni.

Ukutý vo vyhni arkádového herné dedičstva je Razer Atrox stvorený pre boj.

8 Sanwa Denshi tlačidiel turnajovej kvality.
Autentický Sanwa Denshi joystick s guľou na konci.
Zameniteľný horný panel umožňuje vlastné úpravy povrchu.
Plne prístupné vnútro pre jednoduché prispôsobenie.
Plástová štruktúra vnútra pre jednoduché uchytenie skrutiek.
Úložné priestory pre uloženie alternatívnej gule na joystick a viac.
Odpojiteľný USB kábel s dĺžkou 4 m.
Skrutkovač súčasťou balenia.

Podobné produkty