ROCCAT Kiro Modular Ambidextrous Gaming Mouse, black ROC-11-320 Zväčšiť

ROCCAT Kiro Modular Ambidextrous Gaming Mouse, black ROC-11-320

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v našej ponuke.

Viac detailov

ROC-11-320

ROCCAT

Detaily

Spoznajte Roccat Kiro, väčšieho brata obľúbenej Roccat Lua. S jeho vysoko modulárnym dizajnom sa pohľad na hru s obojručnou myšou mení od základu. Keďže je prispôsobiteľná ako pre pravákov, tak pre ľavákov hneď po vybalení z krabice, zabezpečuje perfektnú kontrolu nad pohybom pre všetkých hráčov, ktorí spoliehajú na vysoko funkčnú myš s čistým, ergonomickým dizajnom. Diely z materiálov, ktoré sú odolné voči poteniu, sú súčasťou soft-touch povrchovej úpravy navrhnutej Roccat inžiniermi. A vďaka tomuto všetkému predstavuje Roccat Kiro flexibilnú ergonomickú myš, ktorá Vám pomôže vyhrať takým štýlom, akým to potrebujete práve Vy.
Obojručné "Superdextrous" prevedenie
Kiro ponúka pokročilý vysoko modulárny dizajn, ktorý umožňuje prispôsobiť si myš v plnej miere pre použitie s ľavou alebo pravou rukou - okamžite po vybalení z krabice. Jej ergonomický, funkčný dizajn je dodávaný so sadou odolných meniteľných bočných častí, vrátane oboch tlačidiel aj prázdnych plôch, vďaka čomu si môžete okamžite prispôsobiť fyzické prevedenie a vrhnúť sa do hry. V budúcnosti bude Roccat Kiro podporovať taktiež využitie 3D tlačených meniteľných súčastí pre ešte vyššiu úroveň prispôsobiteľnosti.

Prémiové komponenty
Napriek relatívne malým rozmerom kladie Roccat Kiro silný dôraz na funkcionalitu a je postavený len na tých najlepších možných komponentoch, pre prémiový herný zážitok. Nemajte strach, dôraz na detail pri Roccat Kiro ho posúva na úplne inú úroveň. OMRON spínače, robustné 2D Titan scrollovacie koliesko a unikátna soft-touch povrchová úprava, ktorá odstraňuje potenie dlane aj prstov - to všetko ponúka platformu pre kvalitný a spoľahlivý herný zážitok vo vysokom komforte.

"Pod kapotou"
Nový "Overdrive" mód predstavuje úplne nový pohľad na DPI snímanie, ktoré je už teraz presné takmer ako ľudské oko. Vďaka pionierskemu riešeniu dvojitého senzoru, umožňuje Roccat Kiro dosiahnuť pomocou dvoch natívnych 3500 DPI senzorov Pro-Optic R6 efektívne rozlíšenie 7000 DPI, a to s maximálnou stabilitou poskytnutou vďaka novému, výkonnému Turbo Core V2 32-bitovému ARM procesoru.

Prispôsobiteľné podsvietenie
Pre hrdosť na Vašu hernú výbavu ponúka Roccat Kiro žiarivé podsvietenie loga, ktoré môžete prispôsobiť až do 16,8 miliónov farebných odtieňov. Pridajte k tomu rôzne typy aktívnych efektov a farebných vzorov, ktoré môžete jednoducho nakonfigurovať pomocou Roccat Swarm ovládača, a držíte v ruke perfektný herný nástroj, ktorý si môžete prispôsobiť tak, ako ho nemá nik iný.

Roccat Swarm.
Swarm predstavuje budúcnosť Roccat softvérovej filozofie. Zabezpečí Vás na každej relevantnej platforme a zariadení. Je to next-gen systém, ktorý spája všetky hry, aplikácie a Roccat produkty na jedno miesto. Zo strany počítača sa jedná o šikovné herné HQ veliteľstvo, zo strany smartfónu zasa o šikovného pomocníka rozširujúceho funkcionalitu softvéru na počítači. Maximálna kontrola priamo vo Vašich rukách.

4000 DPI PRO-OPTIC SENSOR R2 z 2000 DPI natívne pomocou Overdrive módu
OBOJRUČNÝ SUPERDEXTROUS DIZAJN umožňujúci prispôsobiť si myš fyzicky ako pre pravú, tak pre ľavú ruku
16.8 MILIÓNOVÉ FAREBNÉ PODSVIETENIE hrdého loga Roccat Kiro
TALK FX + ALIENFX PODSVIETENIE svetelné efekty pre Vaše obľúbené hry
32 BIT ARM MCU + VSTAVANÁ PAMÄŤ pre rapídne ovládanie a vykonávanie príkazov
ROZŠÍRITEĽNÝ DIZAJN vďaka podpore modulárnych komponentov

Technická špecifikácia
Pro-Optic Sensor R2 s 2000 DPI
Rozlíšenie až 4000 DPI vďaka Overdrive módu
1000 Hz miera dotazovania
1 ms čas odozvy
20G akcelerácia
1:5m/s (60 ips)
Turbo Core V2 32-bitový ARM MCU procesor
1,8 m USB kábel
Rozmery
šírka * výška * dĺžka: 6,7 cm * 3,0 cm * 12 cm
hmotnosť: 103 gPodobné produkty