Roccat Nyth Modular MMO Gaming Mouse, white ROC-11-901 Zväčšiť

Roccat Nyth Modular MMO Gaming Mouse, white ROC-11-901

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v našej ponuke.

Viac detailov

ROC-11-901

ROCCAT

Detaily

Roccat Nyth plní požiadavky MMO hráčov s obrovskou mierou prispôsobiteľnosti pomocou modularity, ktorá ale predstavuje bezkonkurenčný nástroj aj pre MOBA a FPS hry. Jej takmer neobmedzené možnosti prispôsobenia jej umožňujú ďaleko vyššiu využiteľnosť než majú konkurenčné zariadenia. Bez ohľadu na žáner či vkus, jej ponuka vymeniteľných častí a tlačidiel spojená s profesionálnymi návrhárskymi skúsenosťami Roccatu, predstavujú revolučné zariadenie, ktoré je pripravené splniť každú predstavu, nápad a vysoké nároky moderného hráča.

Modular Thumb Zone
The Nyth ponúka revolučný systém Modular Thumb Zone, v ktorom si môžete individuálne umiestniť až 12 vysokokvalitných, taktilných mechanických tlačidiel. Táto zóna individuálneho rozloženia tlačidiel nastavuje úplne nový štandard v modularite: maximálnu flexibilitu, ktorá Vám umožňuje umiestniť si malé alebo veľké tlačidlá jednoducho v obrovskej škále kombinácií a vytvoriť si presne takú konfiguráciu, ktorá maximálne spĺňa Vaše herné požiadavky. Priamo po vybalení z krabice ponúka Roccat Nyth možnosť až 18 369 rôznych kombinácií tlačidiel.

Vymeniteľné bočné krytky
Všetkých hráčov spája spoločná láska ku gamingu, no herný štýl každého hráča je úplne odlišný. Aby ste mohli ešte viac vyjadriť svoju individualitu, ponúka Roccat Nyth super ergonomické, vymeniteľné bočné krytky Hotswappable side grips. Či už potrebujete pohodlný tvar na dlhé hodiny "chill-outového" hrania, alebo chirurgicky presný pohyb po bojisku, Roccat Nyth ponúka jednoduchú možnosť prispôsobenia myši nie len digitálne, ale aj mechanicky, a to na každú príležitosť. Vezmite ešte v úvahu možnosť prispôsobenia bočných tlačidiel a Roccat Nyth dokážete fyzicky transformovať až do 36 738 rôznych foriem. Ešte stále pochybujete?

Vylepšená funkcionalita EASY-SHIFT[+]™
EASY-SHIFT[+]™ umožňuje priradiť sekundárnu funkciu každému z 18 tlačidiel, ktoré sa na myši nachádzajú. Túto funkciu aktivujete jednoducho stlačením a podržaním dedikovaného tlačidla EASY-SHIFT[+]™, čo Roccat Nyth prináša dohromady až 39 funkcií. Tlačidlo EASY-SHIFT[+]™ je na Roccat Nyth šikovne umiestnené medzi tradičnými tlačidlami ľavého a pravého kliku. Vezmite opäť v úvahu doterajšie možnosti prispôsobenia tlačidiel a bočných krytiek a spolu s EASY-SHIFT[+]™ ponúka Roccat Nyth neuveriteľných 10^24 - 1 kvadrilión rôznych kombinácií!

Prenosné puzdro s modulárnymi časťami
1 kvadrilión je väčšie množstvo než počet atómov v grame hmoty, čo znamená, že Roccat Nyth ponúka väčšie množstvo kombinácií, než je samotný počet atómov v myške! Možnosti prispôsobenia Roccat Nyth jednoducho nepoznajú žiadne hranice. Nestačí Vám 1 kvadrilión možností? Bez problémov! Roccat Nyth ponúka podporu pre 3D tlač, čo znamená, že si môžete navrhnúť vlastné tlačidlá a stiahnuť si svoje vlastné súčiastky pre doteraz neexistujúcu možnosť prispôsobenia - vďaka čomu si dokážete spraviť Roccat Nyth zaručene "svojou". Priložené pevné puzdro Vám umožní bezpečne "odložiť" momentálne nepoužívané súčiastky tak, aby boli okamžite pripravené do akcie.

Roccat® Swarm
Swarm predstavuje budúcnosť Roccat softvérovej filozofie. Zabezpečí Vás na každej relevantnej platforme a zariadení. Je to next-gen systém, ktorý spája všetky hry, aplikácie a Roccat produkty na jedno miesto. Zo strany počítača sa jedná o šikovné herné HQ veliteľstvo, zo strany smartfónu zasa o šikovného pomocníka rozširujúceho funkcionalitu softvéru na počítači. Maximálna kontrola priamo vo Vašich rukách.

Dokonalá zbraň v akejkoľvek situácii
S viac než miliardou hráčov po celom svete a neustále narastajúcim katalógom hier nie je žiadna myš tak pripravená na budúcnosť, ako je Roccat Nyth. So schopnosťou plynule meniť svoju formu z maximálne funkčného nástroja pre MOBA hry na vražedne presnú FPS zbraň (a všetko medzi tým), predstavuje "must-have" nástroj pre každého hardcore hráča, ktorý hráva množstvo rozličných titulov.

Technická špecifikácia:
Twin-Tech R1 laserový senzor s až 12 000 dpi
1000 Hz polling rate (miera dotazovania)
1 ms odozva
50 G akcelerácia
3,8 m/s (150 ips) v lineárnom smere, 5,4 m/s (212 ips) v plošnom smere
16 bitová zbernica (data channel)
Prispôsobiteľná "lift-off" vzdialenosť (miera vzlietnutia)
Prispôsobiteľná hĺbka kliku pre zabezpečenie využitia alebo potlačenia mikro klikov
Tracking & Distance kontrolná jednotka
72 MHz Turbo Core V2 32-bitový ARM MCU
576 kB vstavanej pamäte
Predikcia/zameriavanie nulového uhlu
1,8 m pletený kábel

Podobné produkty