TLACIAREN CANON PIXMA MG5750 čierna 0557C006 Zväčšiť

TLACIAREN CANON PIXMA MG5750 čierna 0557C006

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v našej ponuke.

Viac detailov

0557C006

Canon

Parametre

TlačFarebná

Detaily

Spoločnosť Canon bola založená roku 1937 a postupom času získala v globálnej spoločnosti ocenenie. Je jednou z najuznávanejších a najrešpektovanejších spoločností sveta. Výkonná farebná atramentová multifunkčná tlačiareň PIXMA MG5750, navrhnutá špeciálne pre kancelárske a domáce použitie, ponúka kompaktný dizajn, vyšší výkon a jedinečnú kvalitu tlače ako z fotolaboratória. Umožňuje vytvárať nielen neuveriteľne podrobné, plnofarebné fotografie, ale aj profesionálne vyzerajúce obchodné dokumenty.

 

Praktické 3 v 1

 

V kompaktnom tele tlačiarne sa snúbi hneď tri praktické nástroje. Okrem rýchlej tlače poteší aj prítomnosť skenera a kopírky. S touto multifunkčnou tlačiarňou zastanete bez problému všetky potrebné činnosti v kancelárskom a domácom prostredí. Druhou veľkou výhodou, je že budete mať všetky obsiahnuté prístroje pohromade na jednom mieste a vďaka tomu zvládnete pomocou jediného prístroja ďaleko viac úloh.

 

Veľmi kvalitné výtlačky

 

Vďaka tlačovej technológii FINE s mikroskopickými kvapôčkami atramentu zaisťujú spolu s rozlíšením až 4 800 × 1200 dpi vždy kvalitnú tlač. Tlačiareň je ideálny pre použitie v domácnosti alebo malej kancelárii, od výrazné a lesklé grafiky po obchodné dokumenty s vynikajúcou čistotou. Použiť je možné napríklad aj XL náplne s vysokou výťažnosťou, ktoré vám znížia tlačové náklady.

 

Rýchle viacstránkové kopírovanie a skenovanie

 

Vedľa tlače zaisťuje zariadenie MG5750 rýchlu produkciu vysoko kvalitných kópií Samozrejmosťou je rýchly skener s optickým rozlíšením až 1200 × 2400 dpi, vďaka ktorému je možné skenovať dáta priamo do počítača prostredníctvom USB portu.

 

Tlačte z webových úložísk alebo mobilných prístrojov

 

Potrebujete mať neustále svoje dáta pri ruke? Ak áno iste oceníte možnosť tlačenia z webových cloud úložísk, kam je možné ukladať a online zdieľať najrôznejšie dokumenty. Výhodou zaiste bude aj možnosť tlače z mobilných prístrojov ako sú tablety alebo smartphony. Nebude tak problém vytlačiť si svoju prácu, ktorú ste zvládli pri ceste do zamestnania vo vlaku alebo autobuse.

 

Základné parametre

Typ tlačiarne: Atramentová

Technológia tlače: Inkjet

Formát tlačiarne: A4

Rozhranie: USB 2.0, WiFi

Spotreba [W]: 12

Farebná / Čiernobiela: farebná

 

Vlastnosti tlače

Rozlíšenie - čierne normálne [pixelov]: 4800 x 1200

Rozlíšenie - farebné normálny [pixelov]: 4800 x 1200

Rýchlosť čiernej tlače - normálny [strán / min]: 12,6

Rýchlosť farebnej tlače - normálny [strán / min]: 9

Maximálna hmotnosť tlačových médií [g / m2]: 300

 

Vlastnosti skenera

Hardvérové ​​rozlíšenie skenera [pixelov]: 1200 x 2400

Ploché prevedenie skenera: Áno

 

Fyzické vlastnosti

Rozmery [mm]: 455 x 369 x 148

Hmotnosť v kg: 6,3

 

Užitočné funkcie

Farebná: Áno

Oddelené farebné náplne: Áno

Automatická obojstranná tlač: Áno

Kopírka: Áno

Skener: Áno

Multifunkčná: Áno

Kategórie produktu

Podobné produkty