TLACIAREN SAMSUNG CLX-6260ND CLX-6260ND/SEE Zväčšiť

TLACIAREN SAMSUNG CLX-6260ND CLX-6260ND/SEE

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v našej ponuke.

Viac detailov

CLX-6260ND/SEE

Samsung

Parametre

TlačFarebná

Detaily

Spoločnosť Samsung je jeden z popredných výrobcov elektroniky vôbec. Na náš trh prináša rad tlačiarní či už klasických alebo multifunkčných. Nová multifunkčná tlačiareň tejto spoločnosti s označením CLX-6260ND patriaci do stredne veľkých alebo veľkých kancelárií aj domácností, využíva unikátna technológia ReCP, ktorá zvyšuje celkovú kvalitu a vitalitu vášho tlače a zaistí, že vaše výtlačky vyzerajú perfektne. Táto technológia je doplnená o novo vyvinuté polymerizovaný tonery s menšími časticami ako pri klasických tonerov, ktorý zaistí ostrejší výtlačky a živšie farby. Nové tonery majú vyšší obsah vosku, ktorý zvyšuje lesk a odolnosť proti vyblednutiu.

 

Veľkým kladom je aj malý ergonomický dizajn, ktorý nezaberá zbytočne miesto. Dizajn modelu si nájde svoje miesto aj do štýlovo zariadených kancelárií alebo domácností. Jednoduché použitie iste ocení nejeden z užívateľov. Vďaka prítomnosti 4-riadkového displeja ovládaním je ovládanie veľmi jednoduché a intuitívne a tým šetrí váš čas a vynaloženú námahu. Jednoduchým jedným stlačením tlačidla ECO môžete ušetriť na tonera, papiera a dokonca aj na elektrickej energii. Použiť možno tlač viac strán na jeden list papiera, meniť farbu na stupne šedi alebo preskočiť prázdne stránky v dokumente.

 

Samsung 6260ND patrí medzi farebné multifunkčné laserové tlačiarne s rozlíšením tlače až 9600 x 600 dpi (600x600x 4bit), kde rýchlosť tlače dosahuje veľmi pekných 24 stránok A4 čiernobielo za minútu a 24 farebne. Prvá vytlačená stránka s pohotovostného režimu tvoja vytlačiť 17 sekúnd pri čiernobielej tlači a 17sekund pri farebnom. U tohto modelu je automatický duplexná tlač podporovaný.

 

Parametre a špecifikácie:

 

Základné parametre

Typ tlačiarne: Laserová

Technológia tlače: Laser

Formát tlačiarne: A4

Rozhranie: RJ-45, USB 2.0, USB host

Veľkosť štandardnej pamäte [MB]: 512

Spotreba [W]: 450

Farebná / Čiernobiela: Farebná

 

Vlastnosti tlače

Rozlíšenie - čierne normálne [pixelov]: 9600 x 600

Rozlíšenie - farebné normálny [pixelov]: 9600 x 600

Rýchlosť čiernej tlače - normálny [strán / min]: 24

Rýchlosť farebnej tlače - normálny [strán / min]: 24

 

Vlastnosti skenera

Hardvérové ​​rozlíšenie skenera [pixelov]: 1200 x 1200

Ploché vyhotovenie skenera: Áno

 

Fyzické vlastnosti

Rozmery [mm]: 420 x 452,5 x 476,8

Hmotnosť v kg: 24,8

 

Užitočné funkcie

Farebná: Áno

Oddelené farebné náplne: Áno

Kopírka: Áno

Multifunkčné: Áno

Kategórie produktu

Súvisiace produkty

Podobné produkty