TLACIAREN SAMSUNG SL-M3870FW SL-M3870FW/SEE Zväčšiť

TLACIAREN SAMSUNG SL-M3870FW SL-M3870FW/SEE

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v našej ponuke.

Viac detailov

SL-M3870FW/SEE

Samsung

Parametre

TlačČiernobiela

Detaily

Spoločnosť Samsung, jeden z popredných výrobcov elektroniky, prináša rad tlačiarní do našej ponuky. Tlačiareň Samsung SL-M3870FW, navrhnutá špeciálne pre domáce a stredne veľké kancelárie, ponúka cenovo dostupnú kvalitu, jednoduchú obsluhu a plnú vybavenosť vyspelými funkciami, ktoré užívatelia od všetkých produktov Samsung už bežne očakávajú.

 

V kompaktnom tele tlačiarne sa snúbi hneď štyri praktické nástroje. Okrem rýchleho a duplexnej tlače poteší aj prítomnosť skenera, faxu a kopírky. S touto multifunkčnou tlačiarňou zastanete bez problému všetky potrebné činnosti v kancelárskom a firemnom prostredí. Druhou veľkou výhodou, je že budete mať všetky obsiahnuté prístroje pohromade na jednom mieste a vďaka tomu zvládnete pomocou jediného prístroja ďaleko viac úloh. Ak si chcete ušetriť čas napríklad pri kopírovaní, vyskúšajte automatický obojstranný ADF podávač, ktorý vložené jednotlivé listy papiera v podávači sám okopíruje.

 

Jediným stlačením tlačidla ECO aktivujete režim úspory tonera a papiera. Tlačidlo po stlačení automaticky aktivuje tlač dvoch strán na jeden list a tiež obojstrannú tlač. V režime úspory tonera je možné aktivovať možnosť vynechanie prázdnych stránok. Nastavenia je možné upravovať pomocou softvéru Easy Printer Manager.

 

Tlačiareň SL-M3870FW ponúka veľmi krátku dobu výstupu prvej stránky - v pracovnom režime budete mať prvý výtlačok vo vysokej kvalite v rukách do 6.5 sekúnd. Tlačiareň ponúkne rýchlosť tlače až 38 strán A4 za minútu. Záujemcov o tento vydarený model určite tiež poteší zabudovaný automatický obojstranný tlačový modul, ktorý umožňuje bez nutnosti ručného otáčania stránok automaticky potlačiť obe strany papiera (duplexná tlač).

 

Parametre a špecifikácie:

 

Základné parametre

Typ tlačiarne: Laserová

Technológia tlače: Laser

Formát tlačiarne: A4

Rozhranie: RJ-45, USB 2.0, USB host, WiFi

Veľkosť štandardnej pamäte [MB]: 256

Veľkosť maximálnej pamäte [MB]: 512

Spotreba [W]: 700

Farebná / Čiernobiela: Čiernobiela

 

Vlastnosti tlače

Rozlíšenie - čierne normálne [pixelov]: 1200 x 1200

Rýchlosť čiernej tlače - normálny [strán / min]: 38

Tlač prvej strany po [sec.]: 6,5

Maximálna hmotnosť tlačových médií [g / m2]: 220

 

Vlastnosti skenera

Hardvérové ​​rozlíšenie skenera [pixelov]: 1200 x 1200

Ploché vyhotovenie skenera: Áno

 

Fyzické vlastnosti

Rozmery [mm]: 469 x 444,3 x 482,1

Hmotnosť v kg: 17,07

 

Užitočné funkcie

Automatická obojstranná tlač: Áno

Kopírka: Áno

Fax: Áno

Skener: Áno

Multifunkčná: Áno

Kategórie produktu

Súvisiace produkty

Podobné produkty