TP-Link MiniGbic/SFP modul TL-SM311LS Zväčšiť

TP-Link MiniGbic/SFP modul TL-SM311LS

TL-SM311LS

TP-Link

Skladom v eshope


Do 24 hod. po objednaní tovaru

Cena: 22,94 € s DPH

Detaily


Modul MiniGBIC
TL-SM311LS

Jednorežimový modul MiniGBIC
Určen k použití se zařízeními TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351

•Podpora plně duplexního režimu
•Plug-and-Play
•LED kontrolky signalizují provozní stav optického modulu
•Podporuje Pull-or-Plug s napájecími přepínači.
•Napájení: interní napájení z přepínačů
•Vhodné přepínače: TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 a gigabitové přepínače


MEDIA CONVERTER & MODULE



Standards and Protocols
IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP


Wave Length
1310nm

Power Supply
3.3V


Safety & Emission
FCC, CE


Cabel
Single-mode Fiber


Fiber Type
9/125 µm Single-mode

Max. Cable Length
10km

Data Rate
1.25Gbps


Port Type
LC/UPC

Environment
Operating Temperature: 0?~70? (32?~158?)
Storage Temperature: -40?~80? (-40?~176?)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Podobné produkty