TP-Link TL-SL2428 24x 10/100Mbps+4x SFP Gigabit

TL-SL2428

TP-Link

Nový produkt

Skladom v eshope

Cena: 108,47 € s DPH

Parametre

Počet portov24

Detaily

TP-LINK TL-SL2428

 

Inteligentný prepínač TP-LINK TL-SL2428 je vybavený 24 RJ45 portami 10/100 Mbit/s, 2 RJ45 porty 10/100/1 000 Mbit/s a 4 gigabitovým combo SFP sloty. Prepínač poskytuje vysoký výkon, riadenie sieťovej prevádzky QoS na podnikovej úrovni, užitočné stratégie zabezpečenia a bohaté funkcie správy na 2. vrstve. Inteligentný prepínač TP-LINK TL-SL2428 je cenovo dostupné riešenie pre malé a stredné podniky. Prepínač TL-SL2428 ponúka užitočné funkcie zabezpečenia. Funkcia Storm Control chráni proti broadcastovým, multicastovým a neznámym unicastovým búrkam. Riadenie sieťovej prevádzky (QoS, L2 až L4) ponúka možnosti pokročilé riadenie prevádzky pre plynulejší a rýchlejší prenos vašich dát. Ľahko ovládateľné rozhranie webovej správy spoločne s podporou SNMP a RMON zrýchľujú nastavenie a konfiguráciu bez zbytočných prestojov. Inteligentný prepínač TP-LINK TL-SL2428 je ideálna pre pracovné skupiny a oddelenia vyžadujúce cenovo dostupné riešenie prepínania L2 a podporu gigabitového rozhrania.

 

Parametre a špecifikácie:

 

Štandardy protokoly IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1D, IEEE 802.1s, IEEE 802,1 w, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p
Rozhranie 24 10/100Mbps RJ45 porty
(Auto Negotiation / Auto MDI / MDIX)
4 10/100/1000Mb/s porty RJ45
(Auto Negotiation / Auto MDI / MDIX)
2 Combo SFP Gigabit Sloty
Sietové Mediá 10BASE-T: UTP kategórie 3, 4, 5 kábel (maximálne 100 m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP kategórie 5, 5e alebo vyššej kábel
(Max. 100 m)
100BASE-FX: MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Množstvo Tichá
Rozmery (š * h * v) 17,3 * 7,1 * 1,7. (440 * 180 * 44 mm)
Napájanie 100 ~ 240 V, 50/60Hz
Sirka Pásma / Základná doska 12.8Gbps
Tabuľka MAC adries 8000
Hodnotenie degradácie Odovzdávanie paketov 9.5Mpps
Softvérové
​​funkcie
Kvalita Služieb Podpora 802.1p CoS / DSCP priority
Podpora štyri prioritné fronty
Fronta plánovanie: SP, WRR, SP + WRR
Port / Flow-based Obmedzenie rýchlosti
Funkcia L2 IGMP Snooping v1/v2/v3
MAS (až do veku 6 agregačných skupín,
obsahuje 4 porty na skupinu)
Napätie Tree STP / RSTP / MSTP
Filtrovanie BPDU / Guard
TC / Root chrániť
Funkcia Loopback Detection
802.3x Flow Control
VLAN Podporuje až 512 VLAN súčasne (z 4K VLAN ID)
Zabezpečenie Zabezpečenie portov
Broadcast / Multicast / Unicast Storm Control Neznámy
Spravovanie Webové užívateľské rozhranie
SNMP v1/v2c/v3, kompatibilný s verejnými MIB a
TP-LINK súkromná MIB
RMON (1, 2, 3, 9 skupín)
monitoring CPU
Port Mirroring
Možnosť upgrade firmwaru: Web
Systém Diagnóza: VCT
Syslog a verejné MIB
iné
Certifikácia CE, FCC, RoHS
Obsah balenia TL-SL2428;
Napájací kábel;
Inštalačná príručka;
Resource CD;
Rackmount Kit;
gumové nohy
Systémové požiadavky Microsoft ? Windows ? 98SE, NT, 2000, XP, Vista ? alebo Windows 7, MAC ? OS, NetWare ?, UNIX ? alebo Linux.
Prevádzková Prostredie

revádzková teplota: 0 ~ 40 (32 ~ 104 );
Skladovacia teplota: -40
~ 70 (-40 ~ 158 )
Prevádzková vlhkosť: 10% ~ 90% nekondenzujúca
Skladovacia vlhkosť: 5% ~ 90% nekondenzujúca

 

Podobné produkty