WD My Passport 4TB Ext, 2,5" USB3.0, BLACK WDBYFT0040BBK-WESN Zväčšiť

WD My Passport 4TB Ext, 2,5" USB3.0, BLACK WDBYFT0040BBK-WESN

Prenosný disk My Passport je spoľahlivý úložný priestor, ktorý umožňuje ukladať veľké objemy vašich obľúbených fotografií, videí a hudby. Je dostupný v rade žiarivých, zábavných farieb, má elegantný štýl a pohodlne sa dostane do ruky, takže váš cenný obsah môžete mať stále u seba.

Viac detailov

WDBYFT0040BBK-WESN

Western Digital

Na objednávku

Cena: 158,38 € s DPH

Parametre

Kapacita disku4TB
Formát disku2,5"

Detaily

Prenosný disk My Passport je spoľahlivé úložisko umožňujúce ukladať veľké objemy vašich obľúbených fotografií, videí a hudby. Je dostupný v rade žiarivých, zábavných farieb, má elegantný štýl a pohodlne sa vám vojde do ruky, takže svoj drahocenný obsah môžete mať stále pri sebe.

Model: My Passport
Kapacita: 4 TB
Typ disku: 2,5 "externý

Rozhranie: USB 3.0

Rozmery: 110 x 81,5 x 21,5

  Ďalšie vlastnosti:
- Automatické zálohovanie pomocou softvéru WD Backup
- Ochrana heslom s hardvérovým šifrovaním

Automatické zálohovanie Softvér WD Backup, ktorý je dodávaný s diskom My Passport, môžete automaticky zálohovať svoje fotografie, hudbu a dokumenty z vášho systému na disk My Passport.Ochrana heslom Vstavané 256-bitové hardvérové šifrovanie AES so softvérom WD Security pomáha udržať vaše obsahy v súkromí a bezpečí. Spoľahlivosť produktov WD Spoločnosť WD navrhuje disky tak, aby vyhovovali náročným požiadavkám na životnosť, vynikajúcu odolnosť proti nárazu a aby boli dlhodobo spoľahlivé.

Kategórie produktu

Zákazníci si taktiež zakúpili

    Podobné produkty