XIAOMI Huami Amazfit BIP Cinnabar Red 17167

17167

Xiaomi

Skladom v eshope


Do 24 hod. po objednaní tovaru

Cena: 60,54 € s DPH

Detaily

Pravoverný nástupca MiBandu 2. Hodinky ponúka rovnaké funkcie, na ktoré ste zvyknutí - meranie krokov, prejdenej vzdialenosti, tepu, spálených kalórií, alebo notifikácie na nové udalosti.

 

Zásadnou zmenou je ale veľký dotykový farebný displej s uhlopriečkou 1,28" a rozlíšenie 176 x 176 bodov. Displej je transflektívny, podobne ako u väčších chytrých hodiniek Amazfit Pace, všetko dianie tak ňom uvidíte za akéhokoľvek počasia, aj na priamom slniečku. Naviac je krytý odolným sklom Gorilla Glass.

 

Na displeji si môžete novo zobrazovať rôzne ciferníky podľa ľubovôle, ktoré môžete pridávať prostredníctvom aplikácie vo svojom smartphonu. Ďalej stíšiť alebo odmietnuť prichádzajúci hovor. Samozrejmosťou je aj upozornenie na nové správy zo sociálnych komunikátorov, SMS, alebo e-maily.

 

Hodinky majú integrovanú GPS a sú priamo stvorené k športovým aktivitám. Priamo v menu nájdete funkcie pre záznam behu, behu na páse, jazdy na bicykli, alebo chôdza. V týchto aktivitách Vám budú hodinky merať tep kontinuálne pre čo najpresnejšie výsledky. Ani nemusíte mať so sebou telefón, všetko sa uloží do hodiniek a následne spáruje pri ďalšom pripojení.

 

Narozdiel od väčších Amazfit Pace sú hodinky tiež vodotesné, spĺňajú normu IP68. Nemusíte sa teda báť s nimi ísť aj do bazéna, alebo sa s nimi vykúpať.

 

Výrobky Amazfit sa vždy pýšili skvelou výdržou na batérie a Amazfit BIP nie sú výnimkou. Pri striedmom využití vydrží až 45 dní na jedno nabitie, avšak ak ich budete používať aktívne, očakávajte výdrž tak 15-20 dní. Čo je v porovnaní s konkurenciou stále špičková hodnota.

 

Silikónový náramok možno ľahko zameniť za iný, ak Vám štandardná čierna príde fádne, môžete si vybrať v našej ponuke za viacfarebné.

 

Náramok Amazfit BIP je v globálnej verzii, kompletne v anglickom jazyku!

 

Základné parametre

Procesor:      Dual-core 1,2GHz

Displej:         1,28" Gorilla Glass, viditeľné na slnku, rozlišenie 176x176px, Gorilla Glass 3

Operačná pamäť:     512MB

Konektivita:   Android 4.4 a vyšší, IOS 8.0 a vyšší

Ďalšie vlastnosti:      Barometer, Kompas, GPS, prichádzajúce hovory, sledovanie srdcovej frekvencie, sedavé pripomenutie, notifikácia z aplikácií, meranie športových aktivít

Hmotnosť:     32g

Batéria:        190mAh, výdrž až 45 dní

 

Podobné produkty