XIAOMI Mi Home Security Camera 360° 1080P 19166

19166

Xiaomi

Skladom v eshope


Do 24 hod. po objednaní tovaru

Cena: 41,81 € s DPH

Detaily

Mi Home Security Camera 360°: Vynikajúci dohľad pre starostlivosťou pre váš domov

Kamera od Xiaomi využíva dvojmotorový krk, ktorý umožňuje otáčanie hore a dole. 360° horizontálny pozorovací uhol, 115° vertikálny a širokouhlý 100,4°. Minimalizuje tak mŕtvy uhol natáčania a dosiahnete panoramatického sledovania.       

 

Môže byť umiestnená obrátene, nainštalujte ju do rohu vašej miestnosti

Príslušenstvo pre montáž je dodávanou súčasťou, inštalácia je veľmi jednoduchá. Možno vybrať niekoľko druhov montáže, ako napr. obrátenie, postrannú montáž, stôl, okenný parapet, nočný stolík.

 

Majte prehľad o tom, čo sa doma deje

Majte zabezpečené rôzne sektory v rôznom časovom rozpätí, prispôsobte čas a uhol sledovania. Každý zaznamenaný pohyb je nahrávaný po dobu 10 sekúnd a následne obdržíte upozornenie na váš mobilný telefón. Xiaomi Mi Home Security Camera 360° disponuje IR prisvietením, spínačom automatického snímania IR-CUT a objektívom, ktorý ponúka veľmi tichý motor. Kamera tak dokáže veľmi dobre zaznamenať pohyb aj v úplnej tme. Vďaka tomuto sa môžete tešiť na rodinný pokoj a bezstarostný spánok.

 

Bezdrôtový signál so skvelým dosahom

Vďaka použitiu technológie z antény mobilného telefónu zabezpečuje, že pohyb obrazu je hladký a pri sledovaní záznamu na diaľku nedochádza k zamŕzaniu videa Nemusíte sa teda obávať problémov, ktoré sú spojené s prepojením kamery a vášho routeru. Kameru teda môžete umiestniť naozaj kdekoľvek vo vašej domácnosti a možno sa ľahko pripojiť bez pádu signálu.

 

Tri spôsoby ukladania dát

Samozrejmosťou je možnosť ukladania dát na pamäťovú kartu microSD a automatické nahrávanie slučiek. Ďalšou možnosťou je, nahrávať na vami zvolený hard-disk vo vašom počítači, zálohovať dáta môžete pokojne každý deň. Poslednou možnosťou je ukladať nahrané záznamy na Cloud, ktorý je veľmi dobre chránený vďaka trojitej ochrane. Nie je potreba zložitej kabeláže, iba tri kroky stačí k rýchlemu pripojeniu vášho inteligentného telefónu a nastavenie zdieľania jedným kliknutím. Teraz môže sledovať záznam viac ľudí súčasne.  

Technické parametre

Umiestnenie kamery: Vnútorné

Objektív: 3,9mm

Rozlíšenie: 1920 × 1080

Uhol záberu [°]: 360

Záznamové médium: MicroSD, MicroSDHC

WiFi: Áno

Prevedenie kamery: Otočná

Umiestnenie kamery: Vnútorné

Certifikácia IP: Vnútorné

Vstavaný mikrofón: Áno

Napájanie: 5V/2A (Adaptér nie je v balení)

 

Rozhranie

WiFi: Áno

Parametre:

Objektív: 3,9mm

Typ objektívu: Fixný

Uhol záberu [°]: 360

Rozlíšenie: 1920 × 1080

 

Možnosti záznamu

Záznamové médium: MicroSD, MicroSDHC

Kompresia videa: H.265

Podobné produkty