CASE ZALMAN M1 Black M1Black

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je v našej ponuke.

Viac detailov

M1Black

Zalman

Detaily

poločnosť ZALMAN prináša na trh kvalitné počítačovú skriňa M1 so štýlovým dizajnom v prevedení Middle Tower. Skrine sú predovšetkým určené na ochranu vnútorných komponentov, a preto je potrebné vybrať kvalitnú skriňa, ktorá bude zodpovedať vašim požiadavkám na počet inštalovaných kariet, pevných diskov a ďalších zariadení. Počítačová skriňa ZALMAN M1 zaujme svojim dizajnom nejedného užívateľa, ktorý hľadá ideálne spojenie dizajnu a výkonu. Vďaka možnosti osadiť až 6 ventilátory, je vhodná aj pre výkonné zostavy.

 

Skriňa ponúkne štyri interné pozície o veľkosti 3.5 "a dve 2.5" pre inštaláciu pevných diskov. Pre inštaláciu optickej mechaniky je možné využiť jednu externú pozíciu 5.25 ". V hornej časti sa, spoločne s tlačidlami štart a reset, nachádza štvorica rozširujúcich konektorov s dvoma portami USB 3.0 a dvoma audio jacky pre slúchadlá a mikrofón, či headset.

 

Vo vnútri skrine nájdeme dostatok priestoru pre inštaláciu základnej dosky formátu Mini ITX. Pre rozširujúce PCI a PCI-E karty sú pripravené 2 rozširujúce sloty. Chladenie skrine môže byť riešené až šiestich ventilátory. Od výrobcu je už nainštalovaný jeden 120 mm ventilátor v zadnej časti a ďalej je tu nainštalovaný jeden 120 mm v prednej časti s modrým LED podsvietením. Doplniť možno dvoma vrchnými 120 mm ventilátory a ďalej dvoma bočnými 120 mm ventilátory. Spoločne so zvyškom voliteľných ventilátorov možno chladiť aj tie najvýkonnejšie komponenty s vysokým odvodom tepla.

 

Parametre a špecifikácie:

 

Napájanie

Druh napájacieho zdroja: ATX

Bez zdroja: Áno

 

Konektory

USB 3.0: Áno

USB konektory: Áno

Audio konektory: Áno

Počet audio konektorov: 2

Počet USB konektorov: 2

 

Chladenie

Počet pozícií na ventilátory: 6

Počet ventilátorov mimo zdroja: 4

 

Veľkosť

Rozmery skrine: 261 x 394 x 426

Podobné produkty