Filtrovanie

Registračné pokladne eKasa

Registračné pokladne eKasa

Ponúkame kvalitné slovenské pokladne za najlepšie ceny na trhu. Pokladne Euro sa líšia hlavne v počte tovarových položiek. Pokladňa Euro-50 Cash má 10 položiek a je určená pre menšie prevádzky. Model Euro-50 Mini má až 2000 položiek. Ak máte väčšiu prevádzku a stovky až tisíce položiek, tak odporúčame zakúpiť pokladňu Euro-150TE Flexy alebo Euro-150 PLUS. Tieto modely sú pre to vhodné a majú aj rozšírené funkcie ako programovateľná klávesnica, možnosť pripojenia zariadení (skener, váhy, zásuvka).

 

Postup pri prechode na systém eKasa. Spolu to zvládneme.

1. Ak vlastníte pokladňu Euro - 100, Euro - 200, Euro - 500, Euro - 1000 alebo Euro - 2000, Euro - 2100 používať ich môžete iba do 31.12.2019. Tieto pokladne neprešli certifikáciou na systém eKasa.

Uvedené pokladne je potrebné odfiškalizovať - vyradiť z prevádzky. Sme certifikovaná servisná organizácia, autorizovaný predajca pokladní ELCOM a vykonávame túto činnosť.

Potom nasleduje zakúpenie novej pokladnice a jej uvedenie do prevádzky.

Pred samotným vyradením pokladnice z prevádzky vám údaje archivujeme a prenesieme do novej pokladnice. 

2. Ak vlastníte niektorú z týchto pokladní:  Euro - 150, Euro - 50 Cash / Smart / Medi / Mini je možné ich prerobiť (upgradovať) na eKasu.

Jednotlivé upgrade balíčky s cenami sú uvedené v ponuke na tejto stránke.

3. Ponúkame aj pokladne od iných výrobcov ako je Elcom - napríklad FiskalPRO.

4. Pre tých z vás, ktorý sa rozhodnú pre VRP - virtuálnu registračnú pokladnicu máme takisto riešenia.

5. Ak ešte nie ste rozhodnutí akú možnosť si zvoliť, skladom na predajni máme vystavené všetky pokladne a rôzne možnosti využitia VRP, príďte sa osobne poradiť s obchodníkom alebo priamo s technikom.

 

V prípade otázok nás môžete kontaktovať emailom axdata@axdata.sk alebo telefonicky 0905 806 439.

Sme servisnou organizáciou na pokladne už 23 rokov a ponúkame Vám zaškolenie, naprogramovanie, uvedenie do prevádzky, kompletný záručný a pozáručný servis.

Podkategórie

    Zobraziť 1 - 14 z 14 položiek
    Zobraziť 1 - 14 z 14 položiek