Filtrovať podľa

Farba tlače

Farba tlače

Technológia tlače

Technológia tlače

Max. formát papiera

Max. formát papiera

Značka

Značka

Cena

Cena

  • 46,00 € - 5 860,00 €

Atramentové multifunkčné zariadenia

Atramentové multifunkčné zariadenia od výrobcov Brother, Canon, Epson, HP ponúkajú možnosť tlače, kopírovania a skenovania v jednom. Tieto zariadenia sú bežnou súčasťou vybavenia každej domácnosti alebo firmy. Multifunkčné atramentové tlačiarne sú vhodné nielen na tlač dokumentov, ale aj na tlač obrázkov a fotiek.

Vyberte si z našej ponuky kvalitné atramentové multifunkčné zariadenia za skvelé ceny!

Prečítajte si článok: Ako vybrať tlačiareň

Počet produktov: 94

Zobrazuje sa 1-42 z 94 položiek

Aktívne filtre

Canon PIXMA TR4650 čierna (A4,...

Canon PIXMA TR4650 čierna (A4,...

Tlačiareň atramentová multifunkčná - tlač, kopírovanie, skenovanie, fax, ponúka Cloud Link,...
Cena 76,20 €
Skladom v eshope

Atramentové multifunkčné zariadenia sú skvelým pomocníkom do domácnosti aj firmy. A to najmä v prípade, že vám záleží na čo najvyššej kvalite tlače. Avšak, zabezpečia aj kopírovanie a skenovanie.

Hlavnou výhodou atramentových multifunkčných zariadení v porovnaní s laserovými je vyššia kvalita tlače pri fotografiách. Atramentová technológia umožňuje verne zobrazovať špecifické odtiene farieb a zabezpečuje špičkové rozlíšenie aj v prípade veľkoformátových fotografií. 

Ďalším benefitom atramentových zariadení sú kompaktnejšie rozmery. Cena týchto zariadení býva nižšia, no zase náplne bývajú, naopak, drahšie.

Pri výbere atramentového multifunkčného zariadenia si všímajte rozlíšenie, ktoré je udávané v jednotkách DPI. Ak plánujete tlačiť komplikovanejšie grafiky, ideálnou voľbou sú modely poskytujúce rozlíšenie 2400 alebo 4800 DPI. Pokiaľ nemáte vysoké nároky a tlačíte predovšetkým textové dokumenty, postačí vám aj 600 DPI.

Pozornosť venujte tiež maximálnemu podporovanému formátu. Väčšina modelov zvládne tlač A4 alebo A5 dokumentov, vybavenejšie verzie poskytujú aj tlač na formát A3. Tú oceníte najmä pri tlačení technických výkresov či plagátov.

Moderné atramentové multifunkčné zariadenia umožňujú veľmi dobrú bezdrôtovú konektivitu. So svojím telefónom, tabletom alebo počítačom ich viete spárovať prostredníctvom technológie NFC alebo Wi-Fi. Všímajte si aj to, či tlačiareň poskytuje obojstrannú tlač.

Medzi najznámejších výrobcov atramentových multifunkčných zariadení patrí Brother, Canon, Epson či HP. Pýtate sa, podľa čoho si zvolíte ten najlepší model pre vás? V našom článku vám poradíme, ako vybrať tlačiareň.

Obľúbené značky v kategórii Atramentové multifunkčné zariadenia: HP, Brother, Canon, Epson