Filtrovať podľa

Značka

Značka

Cena

Cena

  • 15,00 € - 557,00 €

Navigácie do auta

Prečítajte si článok: Ako vybrať GPS navigáciu do auta

Počet produktov: 24

Zobrazuje sa 1-24 z 24 položiek

Aktívne filtre

NAVITEL GPS Navigácia MS700

NAVITEL GPS Navigácia MS700

GPS navigácia do auta Navitel MS700 disponuje 7" dotykovým TFT displejom s rozlíšením 800 x 480...
Cena 106,20 €
Skladom v eshope

Využívate GPS navigáciu len párkrát do roka alebo je vaším každodenným spoločníkom? Ak ste neustále na cestách, vyberajte model, ktorý vás vie informovať o dopravných nehodách či zápchach.

Medzi základné požiadavky na GPS navigáciu patrí veľkosť a rozlíšenie obrazovky. Lacnejšie modely zvyknú mať obrazovky s nižším rozlíšením. Preto odporúčame aspoň zlatú strednú cestu.

Dôležitým parametrom je aj prijímač signálu a ovládanie. Odporúčame vám zamerať sa na prijímače s vysokou citlivosťou. Čo sa týka navigačných funkcií, ovládanie GPS vám musí vyhovovať. V ponuke nájdete napríklad aj ovládanie hlasom.

Nezabúdajte na dostupnosť aktualizácií máp a celkovo aktuálnosť mapy, ktorú GPS obsahuje. Vyberajte takú GPS navigáciu, ktorá má doživotnú aktualizáciu máp už v cene. Rovnako je to aj pri príslušenstve. Pri niektorých GPS dostanete rovno aj držiak do auta, autonabíjačku či USB kábel.

Najpoužívanejšie značky GPS navigácií sú Garmin, TomTom a Mio. Podrobnejší návod, ako si vybrať vhodnú GPS navigáciu, nájdete v tomto článku.

Obľúbené značky v kategórii Navigácie do auta: Garmin, Navitel, TomTom