Filtrovať podľa

Značka

Značka

Cena

Cena

  • 262,00 € - 2 649,00 €

Fotoaparáty

Všeobecne sa fotoaparáty rozdeľujú na kompaktné fotoaparáty, ultrazoomy, bezzrkadlovky a digitálne zrkadlovky. Každá kategória má svoje pre aj proti. Záleží najmä na tom, na čo presne fotoaparát budete využívať a akú kvalitu fotografií očakávate.

Kompaktné fotoaparáty sú určené skôr pre nenáročné použitie. Sú malé, väčšinou plne automatické a majú prednastavené snímacie režimy. Ak potrebujete manuálne nastavenie a chcete sa počas fotenia vyhrať, odporúčame zrkadlovky. Všetko si u nich viete nastaviť podľa seba a majú vymeniteľné objektívy, blesky a iné príslušenstvo.

Ultrazoomy sú vybavením podobné kompaktom. Majú poloautomatické režimy a viete si ich nastaviť aj na manuálny režim. Ich výhodou je veľký zoom, takže sú vhodné aj pre pokročilejších užívateľov.

Bezzrkadlovky, inak zvané aj mirrorless fotoaparáty, majú tak ako zrkadlovky možnosť výmeny objektívov či blesku a tiež sa dajú manuálne nastaviť. Nie sú však vhodné na fotenie za pohybu.

Čo sa značiek týka, medzi najpredávanejšie patria práve značky ako Canon, Nikon a Sony. Chcete si byť istí, že si vyberiete správne? Pripravili sme pre vás článok, vďaka ktorému získate podrobnejší prehľad.

Počet produktov: 23

Zobrazuje sa 1-23 z 23 položiek

Aktívne filtre