Filtrovať podľa

Rada procesora

Rada procesora

Počet jadier procesora

Počet jadier procesora

Kapacita operačnej pamäte

Kapacita operačnej pamäte

Typ pamäte

Typ pamäte

Kapacita disku

Kapacita disku

Typ disku

Typ disku

Formát disku

Formát disku

Výrobca grafického čipu

Výrobca grafického čipu

Grafický čip

Grafický čip

Operačný systém

Operačný systém

Uhlopriečka displeja

Uhlopriečka displeja

Rozlíšenie displeja

Rozlíšenie displeja

Značka

Značka

Cena

Cena

  • 199,00 € - 3 456,00 €

Kancelárske

Kvalitné a dobre vyzerajúce notebooky s dostatkom výkonu pre všetky bežné činnosti. Tieto notebooky sú určené nielen na prácu na internete a e-mailovú komunikáciu, ale aj na zábavu ako pozeranie filmov a hranie hier. Vhodné sú preto pre používanie v kancelárii, firme, domácnosti či v škole. Kancelárske notebooky ponúkame od dobre známych výrobcov ako ASUS, Acer, Dell, Lenovo a iných.

Vyberte si z našej ponuky spoľahlivé kancelárske notebooky za skvelé ceny!

Prečítajte si náš článok: Ako vybrať ten správny notebook

Počet produktov: 748

Zobrazuje sa 1-42 z 748 položiek

Aktívne filtre

Pri výbere notebooku sa zamerajte na jeho využitie. Ak potrebujete notebook na hry, bude musieť spĺňať iné parametre ako napríklad kancelársky. Medzi hlavné parametre, ktorými by ste sa pri výbere notebooku mali riadiť, patrí procesor.

Je vhodné, aby bol váš nový notebook dostatočne výkonný. Odporúčame napríklad procesory ako Intel Core i3. Pri operačnej pamäti sledujte veľkosť kapacity. Väčšina notebookov má 4, 8 alebo 16 GB operačnú pamäť. Vyberajte podľa toho, ako veľmi notebook budete využívať.

Čo sa týka rozlíšenia, štandardom sú notebooky s Full HD rozlíšením 1920×1080 pixelov. V prípade, že chcete kancelársky notebook na nenáročné grafické aplikácie, stačí vám základná integrovaná grafická karta. V opačnom prípade by sme sa poobzerali po výkonnejšej variante.

Nezabúdajte na kvalitné chladenie, aby sa vám notebook neprehrieval. Čo sa značiek týka, odporúčame ASUS, Acer, Dell, HP alebo Lenovo.

V našom článku o tom, ako si vybrať notebook, nájdete ďalšie parametre, na ktoré sa pri kúpe notebooku oplatí prihliadať.