Filtrovať podľa

Počet jadier procesora

Počet jadier procesora

Kapacita operačnej pamäte

Kapacita operačnej pamäte

Uhlopriečka displeja

Uhlopriečka displeja

Rozlíšenie displeja

Rozlíšenie displeja

Kapacita vnútornej pamäte

Kapacita vnútornej pamäte

Značka

Značka

Cena

Cena

  • 17,00 € - 2 526,00 €

Tablety

Tablety disponujú dobrým výkonom, takže sú určené rovnako na prácu ako aj zábavu. Vďaka svojej veľkosti a zameraniu sa zaradzujú medzi mobilné telefóny a notebooky. V našej širokej ponuke nájdete tablety od výrobcov ASUS, Lenovo, Samsung, Apple a ďalších. Tablety sa odlišujú hlavne veľkosťou displeja, výkonom, operačným systémom, konštrukciou, výbavou a rôznymi funkciami.

Vyberte si z našej širokej ponuky spoľahlivé tablety za skvelé ceny!

Praktický návod, ako si vybrať tablet.

Ako pripojiť USB zariadenie k tabletu ?

Počet produktov: 210

Zobrazuje sa 1-42 z 210 položiek

Aktívne filtre

Pri výbere tabletu sa zamerajte na jeho využitie. Ak často cestujete, postačia vám menšie uhlopriečky. Pracovné tablety si väčšinou vyžadujú väčšiu uhlopriečku nad 10 palcov. Čo sa týka rozlíšenia, štandardom je HD rozlíšenie 1280×720. Pre náročných odporúčame Full HD alebo Ultra HD rozlíšenie.

Takisto zaváži aj operačný systém. Ak ste zvyknutí napríklad na Android, je dobré kúpiť si aj tablet s týmto operačným systémom. Prípadne sa poobzerajte po systéme Windows či iOS. 

Ďalším parametrom, na ktorý sa zamerať, je operačná pamäť. Tablety s operačnou pamäťou od 2 GB sú zlatou strednou cestou. Ak chcete mať tablet namiesto počítača, mal by mať pamäť aspoň 4 GB.

Procesor si vyberajte aspoň dvojjadrový a s frekvenciou minimálne 2 GHz. Na bežné použitie vám budú stačiť aj nižšie hodnoty. Nezabúdajte na výdrž. Štandardné modely majú pri bežnej činnosti výdrž okolo 6 až 10 hodín.

Najpredávanejšie tablety sú značky Lenovo, Huawei, Samsung a Sony. Chcete vedieť viac o parametroch, podľa ktorých sa lepšie orientujete medzi všetkými tými tabletmi? Pripravili sme pre vás článok, kde ich máte podrobne opísané.

Obľúbené značky v kategórii Tablety: Acer, ASUS, HP, Lenovo, Prestigio, Samsung, Xiaomi, Apple