Filtrovať podľa

Rada procesora

Rada procesora

Počet jadier procesora

Počet jadier procesora

Kapacita operačnej pamäte

Kapacita operačnej pamäte

Typ pamäte

Typ pamäte

Kapacita disku

Kapacita disku

Typ disku

Typ disku

Formát disku

Formát disku

Výrobca grafického čipu

Výrobca grafického čipu

Grafický čip

Grafický čip

Operačný systém

Operačný systém

Uhlopriečka displeja

Uhlopriečka displeja

Rozlíšenie displeja

Rozlíšenie displeja

Značka

Značka

Cena

Cena

  • 592,00 € - 4 085,00 €

Herné

Rovnako ako herné počítače, aj herné notebooky ponúkajú vysoký výkon na hranie hier alebo vykonávanie pracovných povinností v náročnejších aplikáciach. Výhodou oproti počítačom je, že tieto činnosti už nemusíte vykonávať len doma. Pretože svoj notebook si môžete zobrať so sebou kdekoľvek.

Pri výbere správneho herného notebooku sa kladie dôraz najmä na rýchly procesor, výkonnú grafickú kartu a pamäť RAM s veľkou kapacitou. Tieto vlastnosti zabezpečia plynulý chod aj tej najnovšej hry. V našej ponuke nájdete hráčske notebooky od výrobcov Lenovo, MSI, Asus, DELL a iných.

Vyberte si z našej ponuky výkonné herné notebooky za skvelé ceny!

Prečítajte si náš článok: Ako vybrať ten správny notebook

Počet produktov: 255

Zobrazuje sa 1-42 z 255 položiek

Aktívne filtre

Medzi hlavné parametre, na ktoré sa pri výbere herného notebooku oplatí pozerať, patrí grafická karta a procesor. Procesor by pri herných notebookoch mal byť čo najvýkonnejší. Pre vášnivých hráčov odporúčame poobzerať sa minimálne po procesoroch Intel Core i5.

Ak si chcete zaistiť dokonalé zážitky z virtuálnej reality či z hier v 4K rozlíšení, odporúčame hľadať kvalitnú grafickú kartu. Nezabúdajte na chladenie, aby sa vám herný notebook neprehrieval.

Čo sa týka diskov, je dobré mať kombináciu SSD a HDD o veľkosti aspoň 1 TB. Pri operačnej pamäti zasa sledujte veľkosť kapacity. Ako minimum odporúčame 8 GB, najlepšie je mať 16 GB.

Medzi obľúbené značky  herných notebookov s výborným hodnotením patrí Asus, Acer, HP a Dell. V našom článku o tom, ako si vybrať notebook, nájdete ďalšie parametre, vďaka ktorým bude kúpa herného notebooku oveľa jednoduchšia.