Filtrovať podľa

Farba tlače

Farba tlače

Technológia tlače

Technológia tlače

Max. formát papiera

Max. formát papiera

Značka

Značka

Cena

Cena

  • 132,00 € - 2 999,00 €

Laserové multifunkčné zariadenia

Laserové multifunkčné zariadenia od Brother, Canon, HP, Samsung a iných ponúkajú možnosť tlače, kopírovania a skenovania v jednom. Tieto zariadenia sa vyznačujú vysokou rýchlosťou a výbornou kvalitou tlače. Oproti atramentovým multifunkčným zariadeniam majú nižšie náklady na tlač. Multifunkčné laserové tlačiarne nájdu uplatnenie v kanceláriách, kde je potrebné tlačiť a kopírovať väčšie množstvo dokumentov.

Vyberte si z našej ponuky kvalitné laserové multifunkčné zariadenia za skvelé ceny!

Prečítajte si článok: Ako vybrať tlačiareň

Počet produktov: 129

Zobrazuje sa 1-42 z 129 položiek

Aktívne filtre

Moderné laserové multifunkčné zariadenia sú skvelou voľbou najmä do kancelárií a pre ľudí, ktorí potrebujú denne vytlačiť veľké množstvo dokumentov, často skenujú a kopírujú.

Hlavnou výhodou laserových multifunkčných zariadení je využívanie inovatívnych technológií, vďaka ktorým je tlač mimoriadne rýchla. Plusom je taktiež nižšia cena tlačenia ako v prípade atramentových zariadení.

Laserové multifunkčné zariadenia vedia tlačiť veľmi kvalitne, avšak nedokážu sa stopercentne vyrovnať atramentovým. Práve preto sú vhodné najmä na tlač textových dokumentov - faktúr, žiadostí a podobne.

Pri výbere laserového multifunkčného zariadenia si všímajte predovšetkým kvalitu tlače (udávanú v jednotkách DPI). Ak chcete tlačiť najmä textové dokumenty, postačí vám 600 DPI. V prípade, že plánujete tlačiť aj obrázky a grafiky, siahnite po modeli zabezpečujúcom vyššie DPI, napríklad 1200.

Pozornosť venujte tiež rozlíšeniu skenovania. Pre verné zachytenie všetkých detailov v maximálnej kvalite sú vhodné skenery s rozlíšením 1200 x 1200 DPI, prípadne 2400 x 1200 DPI.

Aké typy dokumentov plánujete tlačiť? Väčšina laserových multifunkčných zariadení je kompatibilná s formátmi A4 a A5. Avšak, zohnať dokážete aj modely, ktoré vedia tlačiť na papiere formátu A3.

Z hľadiska praktických funkcií si všímajte najmä konektivitu. Nepochybne oceníte, keď svoje laserové multifunkčné zariadenie budete môcť spárovať nielen s počítačom cez USB, ale aj s telefónom alebo tabletom prostredníctvom technológie NFC či wi-fi. Benefitom je tiež prehľadný displej, obojstranná tlač či čítačka pamäťových kariet.

Medzi najznámejších výrobcov laserových multifunkčných zariadení patrí Brother, Canon, HP, Kyocera, Lexmark, OKI, či Xerox. Ďalšie praktické tipy, ako vybrať tlačiareň, nájdete v našom článku.

Obľúbené značky v kategórii Laserové multifunkčné zariadenia: HP, Brother, Canon, Lexmark, OKI, Samsung, Xerox