Filtrovať podľa

Značka

Značka

Cena

Cena

  • 67,00 € - 782,00 €

Outdoorové kamery

Počet produktov: 11

Zobrazuje sa 1-11 z 11 položiek

Aktívne filtre

GoPro Hero 9 Black CHDHX-901-RW

GoPro Hero 9 Black CHDHX-901-RW

Vysoko výkonná akčná kamera, fotografie max. 20 Mp, video max. 5K, ultra ostrá kvalita obrazu,...
Cena 405,60 €
Skladom v eshope

Pri výbere videokamery sa zamerajte v prvom rade na rozlíšenie. Väčšina má štandardné HD rozlíšenie. Samozrejme sa dajú nájsť aj kamery s Full HD či 4K rozlíšením. Optický zoom odporúčame mať aspoň 10-násobný. Prémiové modely majú dokonca až 50-násobný zoom. Takisto si všímajte, či má kamera stabilizátor obrazu. Tie, ktoré ho majú, vám aj pri maximálnom zväčšení zaručia kvalitné video.

Ak chcete videokameru pripojiť k televízii, musí mať výstup HDMI. Poobzerať sa môžete takisto po modeloch, ktoré majú funkcie ako napríklad Wi-Fi. Ak si chcete byť istí kvalitou zvuku, zvážte modely s konektorom na používanie externého mikrofónu.

Nezabudnite, že dôležitý je aj formát záznamu. Ten určuje, koľko nahrávacieho času máte pri natáčaní k dispozícii. Podľa kapacity pamäťovej karty zasa zistíte, ako dlho môžete nahrávať v najvyššej kvalite. Kartu si samozrejme môžete zakúpiť v rôznych veľkostiach.

V prípade, že chcete kompaktnú kameru s plným rozlíšením, poobzerajte sa po akčných kamerách ako GoPro. Tieto modely sú veľmi ľahké a malé. Využívajú ich najmä športovci.

Podrobný návod, ako si vybrať videokameru, nájdete v tomto článku.