Filtrovať podľa

Farba tlače

Farba tlače

Technológia tlače

Technológia tlače

Max. formát papiera

Max. formát papiera

Značka

Značka

Cena

Cena

  • 93,00 € - 2 884,00 €

Laserové tlačiarne

Laserové tlačiarne sa vyznačujú vysokou rýchlosťou, výbornou kvalitou tlače a vysokou životnosťou. Oproti atramentovým tlačiarňam majú nižšie náklady na tlač, takže je ich výhodné používať najmä pri tlači veľkého množstva dokumentov. Preto si nájdu uplatnenie aj vo väčších firmách. V našej ponuke nájdete spoľahlivé laserové tlačiarne od výrobcov HP, Samsung, Lexmark a iných.

Vyberte si z našej ponuky kvalitné laserové tlačiarne za skvelé ceny!

Prečítajte si článok: Ako vybrať tlačiareň

Počet produktov: 93

Zobrazuje sa 1-42 z 93 položiek

Aktívne filtre

Ak hľadáte do vašej domácnosti alebo kancelárie tlačiareň, ktorá vám zabezpečí rýchlu a finančne nenáročnú tlač, laserová tlačiareň bude pre vás ideálnou voľbou. Vybrať si môžete spomedzi farebných alebo čiernobielych laserových tlačiarní, pričom každá z nich má svoje výhody aj nevýhody.

V prvom rade stavte na overené značky, ktoré vám zaručia kvalitu a vysokú efektívnosť. Medzi obľúbené patria HP, Samsung, Canon či Brother. Laserové tlačiarne od týchto a ďalších prémiových značiek nájdete aj na našom e-shope.

Laserové tlačiarne majú oproti atramentovým veľa výhod:

  • Nižšie prevádzkové náklady - ak by ste si mali prepočítať náklady na jednu vytlačenú stranu zistíte, že práve laserové tlačiarne vám pomôžu ušetriť kopec peňazí. Platí to najmä v prípade, ak tlačíte veľké množstvo dokumentov.
  • Rýchlejšia tlač - laserový lúč sa pohybuje veľkou rýchlosťou a štandardne dokáže laserová tlačiareň vytlačiť až 60 strán za minútu.
  • Stálosť výtlačku - dokument či obrázok vytlačený na laserovej tlačiarni nestratí na kvalite ani po dlhých rokoch.

Laserové tlačiarne môžeme rozdeliť do dvoch hlavných kategórií, a to:

  1. Čiernobiele laserové tlačiarne - sú ideálne v prípade tlače veľkého množstva textových dokumentov. Tonery sú lacnejšie a tlač je veľmi rýchla.
  2. Farebné laserové tlačiarne - oproti čiernobielym tlačiarňam si na nich môžete vytlačiť aj farebné textové dokumenty, čo sa vám zíde napríklad pri tlači grafov či tabuliek.

Aby sme vám podali objektívne informácie, musíme spomenúť aj nevýhody laserových tlačiarní, ktorých je však skutočne minimum. Oproti atramentovým tlačiarňam majú vyššie obstarávacie náklady a v bežnej domácnosti môže byť problémom ich veľkosť. Laserové tlačiarne sú menej vhodné pre tlač fotografií a grafík.

Obľúbené značky v kategórii Laserové tlačiarne: HP, Brother, Canon, Lexmark