Filtrovať podľa

Značka

Značka

Cena

Cena

  • 7,00 € - 6 045,00 €

Záložné zdroje

Záložný zdroj zabezpečuje zariadeniam elektrickú energiu v prípade výpadku hlavného zdroja elektrickej energie.

V ponuke máme záložné zdroje od výrobcov APC, CyberPower, Eaton a iných. Ak by ste potrebovali pomôcť alebo poradiť s výberom záložného zdroja, tak nám neváhajte zavolať alebo napísať.

Vyberte si z našej ponuky spoľahlivé záložné zdroje za najlepšie ceny!

Počet produktov: 543

Zobrazuje sa 1-42 z 543 položiek

Aktívne filtre

Záložné zdroje sú veľmi užitočným pomocníkom v prípade, ak je pre vás stály prívod elektrického prúdu veľmi podstatný. Práve pomocou záložného zdroja docielite, že aj v prípade náhleho výpadku elektriny, respektíve hlavného zdroja elektrickej energie, budete mať stále všetko funkčné.

V našom internetovom obchode si môžete vybrať spomedzi kvalitných a overených značiek ako CyberPower, Eaton, APC, Fortron a mnoho ďalších. Práve overené značky sú zárukou toho, že záložný zdroj bude fungovať bez problémov a zbytočných komplikácií.

Záložné zdroje, známe aj pod označením UPS (uninterruptible power supply) sú najbežnejšie používané zariadenia na zaistenie stáleho napájania vami vybraných zariadení. Výborne sa hodia do menších firiem alebo kancelárií. Veľké firmy a priemyselné podniky budú potrebovať skôr UPS racky, teda záložné zdroje do racku. Ide o klasické záložné zdroje spolu s montážnym systémom rack.

Na našom e-shope nájdete vysoko kvalitné a moderné záložné zdroje určené pre bežné domáce využitie aj pre profesionálne využitie. Všetky z nich spĺňajú medzinárodné bezpečnostné a environmentálne normy.

V bežnej domácnosti alebo kancelárii využijete záložný zdroj v prípade, ak nechcete pre náhly výpadok prúdu prísť o napájanie dôležitých zariadení, v prvom rade o napájanie počítača. Vďaka záložnému zdroju budete mať dostatok času na uloženie si všetkých potrebných dát. Pokiaľ neviete, aké záložné zdroje sú pre vás vhodné, pozrite si nasledovné rozdelenie:

  • Záložné zdroje s výkonom do 500 W - využijete ich na zabezpečenie napájania klasického domáceho počítača. Pri výpadku elektrického prúdu vám počítač bude bežať cca 5 minút až 10 minút.
  • Záložné zdroje s výkonom do 1000 W - využijete ich napríklad v menšej kancelárii na zabezpečenie napájania 2 - 3 počítačov, prípadne routera, kamerového systému alebo sieťového úložiska.
  • Záložné zdroje s výkonom nad 1000 W - takéto záložné zdroje zvládnu viacero počítačov naraz a svoje využitie nájdu v kanceláriách.

Pri zisťovaní výkonu záložného zdroja sa môžete stretnúť s dvoma jednotkami výkonu, a to skutočný výkon alebo zdanlivý výkon:

  • Skutočný výkon - ide o reálny výkon záložného zdroja, uvádza sa vo wattoch W
  • Zdanlivý výkon - ide o najväčšiu možnú kapacitu výkonu, ktorú možno dosiahnuť pri nulovom fázovom posuve, uvádza sa vo voltampéroch VA

Obľúbené značky v kategórii Záložné zdroje: APC, Eaton, Fortron, CyberPower, Legrand