Monitory

LCD monitor je výstupným zariadením, ktoré slúži na zobrazovanie informácií z počítača. Vybrať si môžete z rôznych veľkostí monitorov (od 15.6" až po 43"). Monitory ponúkame od výrobcov ASUS, BenQ, LG, Philips a iných.

Vyberte si z našej ponuky kvalitné LCD monitory za najlepšie ceny!

Prečítajte si sprievodcu výberom: Ako vybrať monitor k PC

Počet produktov: 985

Zobrazuje sa 1-42 z 985 položiek

Aktívne filtre

34" LED AOC U34E2M

34" LED AOC U34E2M

Typ obrazovky: VAPodsvícení: WLEDÚhlopříčka [palce]: 34Rozlišení: 3440 x 1440Rozteč bodu [mm]:...
Cena 267,00 €
Skladom v eshope
GIGABYTE 27" G27Q Gaming Monitor

GIGABYTE 27" G27Q Gaming Monitor

Veľkosť uhlopriečky obrazovky (v palcoch):27"; Rozlíšenie:2560x1440 (WQHD); Výbava:VESA; Formát...
Cena 224,40 €
Skladom v eshope

Potrebujete monitor? Pri výbere sa zamerajte na rozlíšenie a kvalitu obrazu. Dnes už nájdete aj lacnejšie monitory s dobrou kvalitou obrazu. Ak si zakladáte na kvalite a dynamike, hlbší obraz nájdete u monitorov s podporou HDR technológie.

Takisto vysoké rozlíšenie 4K vás môže zaujať. Každopádne by mal mať monitor popri klasickom analógovom rozhraní aj digitálny vstup, napríklad HDMI. 

Ďalším parametrom, ktorý by vás mohol pri výbere ovplyvniť, je veľkosť uhlopriečky. Ideálny monitor má 24-palcov, záleží však na vás, čomu dáte prednosť. Samozrejmosťou by malo byť Full HD rozlíšenie. Rozlíšenie monitora by malo rásť s veľkosťou jeho uhlopriečky. Napríklad 4K rozlíšenie je najlepšie pri 27-palcových a väčších uhlopriečkach.

Medzi obľúbené značky patrí BenQ, Asus, Acer či LG. Pre hráčov odporúčame ohnuté monitory s pomerom strán 21:9. Bližšie informácie ohľadom monitorov nájdete v tomto článku.

Obľúbené značky v kategórii Monitory: Acer, AOC, ASUS, BenQ, Dell, HP, Lenovo, LG, Philips, Samsung, Fujitsu, MSI, EIZO, iiyama, Gigabyte, ViewSonic