Monitory

LCD monitor je výstupným zariadením, ktoré slúži na zobrazovanie informácií z počítača. Vybrať si môžete z rôznych veľkostí monitorov (od 15.6" až po 43"). Monitory ponúkame od výrobcov ASUS, BenQ, LG, Philips a iných.

Vyberte si z našej ponuky kvalitné LCD monitory za najlepšie ceny!

Prečítajte si sprievodcu výberom: Ako vybrať monitor k PC

Počet produktov: 1051

Zobrazuje sa 1-42 z 1051 položiek

Aktívne filtre

Dell S2721QS LCD 27"...

Dell S2721QS LCD 27"...

27" monitor s rozlíšením 4K UHD a inspiráciou z bežného života, ktorý podporuje prehrávanie...
Cena 354,60 €
Skladom v eshope
AOC LCD Q34E2A 34" IPS...

AOC LCD Q34E2A 34" IPS...

34" QHD monitor s vynikajúcim obrazom a celou radou funkcií podporujúcich produktivitu Monitor...
Cena 284,40 €
Skladom v eshope

Potrebujete monitor? Pri výbere sa zamerajte na rozlíšenie a kvalitu obrazu. Dnes už nájdete aj lacnejšie monitory s dobrou kvalitou obrazu. Ak si zakladáte na kvalite a dynamike, hlbší obraz nájdete u monitorov s podporou HDR technológie.

Takisto vysoké rozlíšenie 4K vás môže zaujať. Každopádne by mal mať monitor popri klasickom analógovom rozhraní aj digitálny vstup, napríklad HDMI. 

Ďalším parametrom, ktorý by vás mohol pri výbere ovplyvniť, je veľkosť uhlopriečky. Ideálny monitor má 24-palcov, záleží však na vás, čomu dáte prednosť. Samozrejmosťou by malo byť Full HD rozlíšenie. Rozlíšenie monitora by malo rásť s veľkosťou jeho uhlopriečky. Napríklad 4K rozlíšenie je najlepšie pri 27-palcových a väčších uhlopriečkach.

Medzi obľúbené značky patrí BenQ, Asus, Acer či LG. Pre hráčov odporúčame ohnuté monitory s pomerom strán 21:9. Bližšie informácie ohľadom monitorov nájdete v tomto článku.

Obľúbené značky v kategórii Monitory: Acer, AOC, ASUS, BenQ, Dell, HP, Lenovo, LG, Philips, Samsung, Fujitsu, MSI, EIZO, iiyama, Gigabyte, ViewSonic